قرار گرفتن سازمان آتش نشانی نسیم شهر در مسیر پیشرفت و توسعه

ایرج ترکمانی مدیرعامل سازمان آتش نشانی نسیم شهر از تجهیز شدن لباس عملیاتی نیروها و ماشین آلات سازمان آتش نشانی در سالجاری با کمک شهردار و شورای شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، ایرج ترکمانی مدیرعامل سازمان آتش نشانی نسیم شهر در دیدار با اصحاب رسانه گفت: بازخورد‌ها نشان می‌دهد که شهروندان رضایت دارند و البته با توجه به حمایت‌های مناسب صورت‌گرفته از شهرداری، شورای شهر و تخصیص بودجه، تلاش می‌کنیم تا با سرعت هرچه بیشتر به سمت به‌روزرسانی تجهیزات در آتش‌نشانی حرکت کنیم و برای تأمین هزینه‌های تجهیزات جدید، فن آوری های بروز و تجهیزات عمومی اقدامات مناسبی انجام شده است.

وی افزور: در سالجاری با چشم انداز خوب، کمک و حمایت شورای اسلامی و شهردار نسیم شهر، طبقه فوقانی ساختمان مرکزی آتش نشانی جهت انجام امور ادری احداث می شود.

مدیر عامل سازمان درادامه عنوان کرد: طرح بازدید رایگان خانه به خانه لوازم گرمایشی با همکاری اداره گاز بخش بوستان در حال انجام میباشد و مردم میتواند با سامانه ۱۲۵ و ۱۹۴ تماس حاصل کنند و درخواست بازدید دهند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی نسیم شهر با بیان اینکه بیشتر حوادث، جاده ای است، تصریح کرد: در سالجاری ۱۸۰ حادثه در نسیم شهر و حومه به ثبت رسیده است که نسبت به سال گذشته کاهش محسوسی داشته است.

ترکمانی در پایان خاطرنشان کرد: در ماه بیش از ۱۵۰۰ مورد مزاحمت تلفنی برای سامانه ۱۲۵ در نسیم شهر ثبت می شود.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.