قدردانی فرماندار رباط کریم از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

همواره دنیا شاهد است که رژیم نامشروع صهیونیستی با خشونت سفاکانه و بی بدیل ، خون کودکان و زنان بی گناه فلسطینی را به زمین ریخت در این روز ها دلی نیست که برای مظلومیت فلسطین به درد نیاید.

به گزارش رباط نیوز، همواره دنیا شاهد است که رژیم نامشروع صهیونیستی با خشونت سفاکانه و بی بدیل ، خون کودکان و زنان بی گناه فلسطینی را به زمین ریخت در این روز ها دلی نیست که برای مظلومیت فلسطین به درد نیاید.
مردم ولایتمدار شهرستان رباط کریم اعم از شهرهای رباط کریم ، پرند ، نصیر شهر در روز جمعه مصادف با روز جهانی قدس با دیدن آلام و درد های برادران مظلوم فلسطینی خود ، خیابانها و کوچه های شهرستان را با حضور با شکوه خود آذین بستند. در این حضور همه اقوام ، اقشار و سلایق سیاسی دوش به دوش هم فریاد مرگ  بر اسرائیل سردادند و به جهان این پیام را دادند که مبارزه با ظلم و تجاوز ، هدف و آرمان مشترک هر ایرانی است.

علی بیگی فرماندار رباط کریم در این پیام با اشاره به اینکه این حماسه آفرینی که نشان از عمق درک مردم رباط کریم دارد ، شایسته بالاترین تقدیر هاست ، لذا این حضور را ارج نهاده و از همه آحاد مردم شهرستان ، بویژه ائمه محترم جمعه و جماعات ، خانواده های معظم شهدا ، آزادگان و جانبازان عزیز جنگ تحمیلی ، جوانان ،دانشجویان ، بسیجیان سلحشور ، فرهنگیان ، کشاورزان ، اصناف وبازاریان  وسایر اقشار تقدیر وتشکر نمود.

علی بیگی در این پیام نیز از همه رسانه های جمعی و خبرگزاریها بویژه جراید محلی که در روزها وهفته های اخیر در جهت افزایش آگاهی مردم از عمق جنایات صهیونیست ها نقشی اساسی داشتند ، تشکر نمود .

فرماندار رباط کریم در پایان یادآور شد : ان شاءالله که این حضور بیداری زمینه خروش جهانی انسانهای آزاده برای رهایی قدس شریف از چنگال غاصبان صهیونیست گردد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *