قدردانی از دستگاه قضا در پرونده فساد شهر پرند

امام جمعه موقت رباط کریم گفت: از دستگاه قضا در شهرستان رباط کریم کمال قدردانی را داریم که در برخورد با فساد در شهر پرند برخورد جدی داشته اند، این افراد هنوز در بازداشت هستند و مردم می خواهند از جزییات پرونده با خبر شوند.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام سعید جلالی امام جمعه موقت شهر رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که با حضور آحاد مردم خداجو در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار کرد:  از دستگاه قضا در شهرستان رباط کریم کمال قدردانی را داریم که در برخورد با فساد در شهر پرند برخورد جدی داشته اند، این افراد هنوز در بازداشت هستند و مردم می خواهند از جزییات پرونده با خبر شوند.

وی ادامه داد: شهرستان رباط کریم دارای مشکلات بسیاری است، اخیر قطعی آب و نبود برق که برخی ها با تلاش مسوولان حل شد اما حق این مردم آن است که مشکلاتی نداشته باشند.

امام جمعه موقت رباط کریم با بیان اینکه برخی ها از پیشنهاد  مذاکره با آمریکا خرسند شده اند، اظهار کرد: حقیقت آن است که نمی شود به آمریکا اعتماد کرد، برجام مذاکره ای با حضور قدرتمندان جهانی بود که آمریکا به آن پای بند نبود حالا او می خواهد دوباره مذاکره کند؟

وی عنوان کرد:  متاسفانه برخی ها اقدام به فساد می کنند باید با آنها مقابله جدی شود و مردم نیز خواستار این موضوع هستند.

حجت الاسلام جلالی در بخش پایانی خطبه های دوم، شهادت حضرت امام جواد (ع) را به تمام مسلمین تسلیت گفت.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *