قتل یک دانش آموز پسر در داودیه رباط کریم+ جزییات

ساعاتی پیش یکی از دانش آموزان رباط کریم از سوی فردی ناشناس مورد ضرب و جرح قرار گرفت و از دنیا رفت.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، «م م»، دانش آموزی ۱۸ ساله ای بود که در رشته تأسیسات در هنرستان نورالهی شهرک داودیه رباط کریم( تپه) تحصیل می کرد که پس ازبازگشت از مدرسه توسط فردی ناشناس از ناحیه کتف صدمه می بیند.

این قتل در کنار یکی از خیابان های منتهی به مدرسه حدود ساعت۱۴ عصر امروز رخ داده که هنوز از قاتل اطلاعاتی دقیقی در دسترس نیست.

به گفته یکی از هم کلاسی های مهدی، وی اهل دعوا و جنگ و جدل نبوده و نمی تواند این موضوع براثر دعوای آن مرحوم با فرد مقابل باشد.

براساس گزارش میدانی خبرنگار ما، پس از انتقال مهدی به بیمارستان فاطمه زهرا(س)، والدین او در بیمارستان حاضر شدند که پس از دقایقی بعد از انتقال وی به اورژانس، متاسفانه این جوان محصل از دنیا رفت.

خبرنگار ما با حضوردر بیمارستان فاطمه زهرا(س) رباط کریم پیگیر ماجرا شد اما مسئولان این بیمارستان ضمن بداخلاقی با خبرنگار، از دادن هرگونه اطلاعات ممانعت کردند.

 اما دادستان رباط کریم امشب در گفت وگو با خبرگزاری مهر در خصوص نوجوانی که امروز جلوی مدرسه ای در رباط کریم به قتل رسید، گفت: هنوز هویت دانش آموزی مقتول مشخص نشده است.

حجت الاسلام قاسم پور در خصوص جزئیات قتل مشکوک امروز بعد از ظهر در رباط کریم، گفت: قاضی کشیک مامور رسیدگی به پرونده شد و تیم بازپرسی در صحنه حاضر شدند.

دادستان رباط کریم از اعزام تیم پزشکی قانونی هم خبر داد و افزود: دستورات اولیه برای رسیدگی به قتل این نوجوان صادر شده است.

وی در خصوص هویت مقتول و اینکه گفته می شود این نوجوان دانش آموز بوده است، گفت: هنوز هویت دانش آموزی مقتول محرز نشده است و تحقیقات در مورد این قتل آغاز شد.

گفتنی است، ساعاتی پیش فردی که گفته می شود دانش آموز هنرستان بوده است پس از خروج از مدرسه مورد ضرب و شتم توسط اراذل و اوباش قرار گرفته است که در نهایت این درگیری منجر به فوت وی می شود.

photo_2016-05-17_17-40-47 photo_2016-05-17_17-41-00

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *