قانونی که حمید هیراد در کنسرتش گذاشت

هر چند اخیرا حاشیه های بسیاری برای هیراد به وجود آمده اما باید گفت که کنسرت های بسیاری در عرصه موسیقی پاپ با خواننده های مشهور برگزار می شود که حتی نمی توان بیش از نیم ساعت نشستن در سالن و شنیدن اجرا را تحمل کرد در حالی که دست‌کم، کنسرت او اینچنین نبود.

به گزارش رباط نیوز، کنسرت حمید هیراد خواننده پاپ شب گذشته پس از جنجال ها بر سر لب‌خوانی و پلی‌بک او در کنسرت شیراز، در تهران برگزار شد و او حین اجرا خطاب به طرفدارانش گفت: می خواهم قانونی را بگذارم و آن اینکه کلاس گذاشتن در کنسرت هیراد ممنوع است.

به گزارش ایرنا، این خواننده پاپ دو سانس کنسرت را در ساعت های ۱۹:۳۰ و ۲۲:۳۰، شامگاه گذشته ۹ مرداد ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه برد.

هر چند اخیرا حاشیه های بسیاری برای هیراد به وجود آمده اما باید گفت که کنسرت های بسیاری در عرصه موسیقی پاپ با خواننده های مشهور برگزار می شود که حتی نمی توان بیش از نیم ساعت نشستن در سالن و شنیدن اجرا را تحمل کرد در حالی که دست‌کم، کنسرت او اینچنین نبود.

کنسرت ساعت ۲۰ در حالی که شماری از خبرنگاران در ردیف نخست جایگاه نشسته بودند، با چهره کمی مضطرب هیراد آغاز شد، او روی صحنه آمد و کنسرت خود را با جمله سلام تهران و آهنگ «کو به کو آمده ام» آغاز کرد و حین خواندن به طرفداران خود اینگونه خیر مقدم گفت که به ستاره باران امشب خوش آمدید.

این خواننده ریزنقش در حالی که مدام با صدایی بسیار بم و لحنی خاص خطاب به حاضران می گفت «حال همه خوبه»، به علاقه مندان خود اظهار داشت: دو قانون وجود دارد که باید با هم تمرین کنیم.

هیراد در حالی که مشخص بود حاشیه های اخیر، انرژی بسیاری از او گرفته است، تمام توان خود را برای اجرای پرانرژی به کار می گرفت، اضافه کرد: قانون نخست اینکه بله یا خیر نداریم، اینجا فقط دست و سوت و جیغ خواهیم داشت و قانون دوم اینکه دست من به هر سوی این سالن زیبا رفت تمام انرژی آن قسمت را می خواهم.

او در حالی که به انتهای سالن اشاره می کرد و می گفت: «انتهای سالن، امشب حواسم بسیار به شما هست» در ادامه، قطعه «ای با توام ای عشق من با توام ای یار من ای یار بی دلدار من» را اجرا کرد.

ادامه کنسرت به دلیل همزمانی با اذان مغرب، متوقف شد و پس از آن هیراد قطعه «دل یکی یار یکی» را با مخاطبانش همخوانی کرد.

این خواننده با اعلام اینکه می خواهد یک قطعه از کارهای جدیدش را بخواند که شعر آن اثر هادی زینت است، شروع به نواختن گیتار کرد و از مردم هم خواست که نورهای تلفن همراه خود را روشن کرده و بالا بگیرند. قطعه جدید هیراد اینگونه شروع شد «وای اگه بارون بزنه دلم میخواد واسه دلت بمیرم» و گفت که نام این قطعه «عاشق» است.

قطعه بعدی «انفرادی» نام داشت و این خواننده پاپ خطاب به هواداران گفت: قانون سوم این است که کلاس گذاشتن در کنسرت هیراد ممنوع است و از جمع خواست که دستها را بالا ببرند و او را در اجرای آهنگ «نیمه جانم» همراهی کنند.

حاضران پس از پایان قطعه یکصدا فریاد می زدند هیراد دوستت داریم و او هم در پاسخ به احساسات طرفداران، از صحنه پایین آمد و بین تماشاچیان شروع به خواندن کرد که این حرکت او احساسات علاقه‌مندانش را برانگیخت.

این خواننده گفت: بسیاری تلاش کردند و می کنند که من اینجا کنار شما نباشم، همه ما از یک ریشه هستیم، سعی کنیم مهربان باشیم و بدی را کنار بگذاریم، هیچکس از فردا و حتی یک ساعت بعد خود خبر ندارد بنابراین تا زمانی که زنده ایم باید خوبی کنیم زیرا خوبی جاودان است.

او اینچنین ادامه داد: من نه شعار می دهم و نه این کار را بلد هستم و علاقه ای هم به دو رویی ندارم.

هیراد از طرفداران خود خواست که قدر پدران و مادرانشان را بدانند و سپس پدر و مادرش را که پایین صحنه روی صندلی نشسته بودند، در آغوش گرفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *