حضوری باشکوه در رمضان

ایستادگی مردم به احترام فلسطین+گزارش تصویری

امسال اگر چه در ماه رمضان بودیم اما مردم با زبان تشنه قد علم کردند تا به یاد تشنگی کودکان فلسطینی باشند، انها به خیابان ها آمدند تا شوری دیگر در انتفاضه ایجاد نمایند.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز،فلسطین سر زمین پیامبرانی است که هرکدام ابلاغی از سوی خداوند باری تعالی داشتند و به این مکان مقدس آمدند تا نورانیت را در زندگی بشر بازآفرینی کنند اما ۶۹ سال است که قوم یهود که خود را قوم برتر می داند در سرزمین فلسطین نفوذ کرده و مردم این دیار را آواره کوی و برزن کرده است.

آنها دست به کشتار کودکانی می زندند که قرار است نسل آینده فلسطین را تشکیل دهند و سنگ هایی باشند که دیگر توان اصابت بر قلب اسراییلی ها را نداشته باشند، به همین خاطر بود که امام راحل آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان را به سرزمین فلسطین اختصاص داد تا شیعیان ایرانی به یاد آنها باشند.

امروز نیز مردم رباط کریم که سالها در فرار و نشیب های انقلاب اسلامی حضور داشته اند،زن و مرد، کودک و خردسال و پیر و جوان به خیابان آمدند تا بار دیگر صدای مظلومیت فلسطین را به گوش جهان برساند.

نخستین دقایق آغازین این راهپیمایی با حضوری پرشور برگزار شد، این مراسم بزرگ از چهارراه دادگستری شهر رباط کریم آغاز و با حضور حماسی مردم رباط کریم تا مصلی امام خمینی(ره) ادامه داشت.

تصاویری که در زیر مشاهده می کنید حاصل تلاش خبرنگار ما از حضور حماسی مردم است، مردمی که بار دیگر با حضورشان به تعبیر رهبر انقلاب سیلی محکمی به دشمنان زدند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *