فیلم کوتاه کارگردان رباط کریمی به جشنواره فیلک کاردیف راه یافت

کمیل صادق یکی از کارگردانان جوان شهرستان رباط کریم است او توانسته با ایده های نو چندین فیلم را به ایستگاه پایانی برساند و موفقیت های بسیای را در این باره کسب کند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی رباط نیوز،کمیل صادق، کارگردان جوانی است که بیست و چندسال بیشتر ندارد و حالا توانسته است در تهران موفقیتهای بسیاری را کسب و فیلم هایش را در کشورهای خارجی به نمایش بگذارد.

او به تازگی فیلمی کوتاه به نام « رفتنت رفتن نیست» را ساخته که توانسته به مرحله نهایی جشنواره فیلک کاردیف راه یابد.

خلاصه داستان این گونه است که زنی خاطرات همسر شهیدش را از میان تابلوهای نقاشی اش به یاد می آورد.

این کارگردان جوان در گفت وگویی با خبرنگار ما از آخرین ساخته اش می گوید: فیلم کوتاه “رفتنت رفتن نیست” به کارگردانی کمیل صادق و تهیه کنندگی فریبا بیات و حمایت انجمن سینمای جوانان ایران در حضور بین المللی خود در بخش نهایی جشنواره فیلم کاردیفCardiff حضور دارد.

او ابراز کرد: این فیلم کوتاه دومین تجربه کارگردانی کمیل صادق بعد از کارگردانی مستند «بقعه لوط» است و در جشنواره الچه اسپانیا و داکا بنگلادش نیز حضور داشت.

کمیل صادق در ادامه به دست اندرکاران فیلم اشاره و خاطرنشان کرد: تهیه کننده و تصویر بردار این فیلم فریبا بیات بود و در آن خانم رضایی نقش آفرینی کرد، همچنین ساخت دکور بر عهده حبیب احسانی پور بود و مسئولیت امور فنی را نیز، روح الله صادق و مهدی امیری حصاری برعهده داشت.

صادق ادامه داد: دستیار کارگردان مجتبی صادق و کار نورپردازی بر عهده لیلا امیری و هادی امیری بود.

این کارگردان جوان یادآور شد: فیلم کوتاه “رفتنت رفتن نیست” محصول انجمن سینمای جوانان ایران است که نویسنده ،کارگردان و تدوینگر آن کمیل صادق می باشد.

وی عنوان کرد: جشنواره بین المللی فیلم کاردیف Cardiff در ۱۰ بخش مختلف نظیر فیلم کوتاه ، فیلم مستند بلند ، فیلم مستند کوتاه ، کلیپ های تصویری و انیمیشن در دو قسمت فیلم های انگلیسی زبان و ولزی (ولش) برگزار می شود که مراسم پایانی آن با نمایش فیلم های راه یافته به بخش نهایی در روز های ۲۷ تا ۲۹ اکتبر در جشنواره کاردیف برگزار می شود.

گفتنی است، کمیل صادق ، متولد ۱۳۶۸ تهران ، فارغ التحصیل رشته فیلمسازی انجمن سینمای جوانان ایران واحد تهران ، فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه تهران و کارشناسی شیمی کاربردی است.

او نویسندگی و کارگردانی فیلم کوتاه «رفتنت رفتن نیست» و همچنین مستند «بقعه لوط» ، تدوین چند فیلم کوتاه و بلند و همچنین مستند ، صداربرداری فیلم کوتاه و تلویزیونی، تهیه کنندگی فیلم کوتاه «نترس نمیفهمه» و مستند «جان پناه» را در کارنامه اش دارد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *