فوتبال رباط کریم بدون یک زمین چمن!

رییس هیئت فوتبال شهرستان رباط کریم گفت: فوتبال رباط کریم برای برگزاری مسابقاتش نیاز به مهم ترین ابزار یعنی زمین چمن دارد که در شهرستان تاریخی رباط کریم این زمین دیده نمی شود.

احمد فتحی، رییس هیئت فوتبال شهرستان رباط کریم در گفت وگو با رباط نیوز، اظهار کرد: چندین سال است که فوتبال شهرستان را با تمام مشکلاتش راه اندازی کرده ایم.

وی افزود: فوتبال رباط کریم برای برگزاری مسابقاتش نیاز به مهم ترین ابزار یعنی زمین چمن دارد که در شهرستان تاریخی رباط کریم این زمین دیده نمی شود.

رییس هیئت فوتبال شهرستان رباط کریم بیان کرد: فوتبال رباط کریم را تعلیق کردند به گونه ای که در چند سال اخیر دسته یک رباط کریم برگزار نمی شود چرا که براساس مصوبه استانی نمی شود مسابقات را در زمین خاکی برگزار کرد.

فتحی ابراز داشت: ورزشکاران رباط کریم با توجه به کمبود امکانات توانستند در لیگ دوم کشور حضور پیدا کنند و هیچ شهرستانی از توابع استان تهران این مقام را کسب نکرده است.

وی اضافه کرد: تنها درخواست ما این است که زمین چمن مصنوعی شهدا را تکمیل کنند و برنامه ای رای احداث زمین های دیگر اجرا شود چرا که فوتبال برای پیشرفت نیاز به بستر دارد.

رییس هیئت فوتبال شهرستان رباط کریم با اشاره به روند افزایش جمعیت پرند و نبود بسترهای ورزشی، اظهار کرد: در این شهر جدید هیچ زمین چمنی برای فوتبال وجود ندارد.

وی ادامه داد: تمام شهرداری های شهرستان هم جوار استادیوم  شهرداری دارند اما رباط کریم ما از این استادیوم محروم  است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *