فریبا: در جلسه با وزیر اسمی از نکونام نیاوردیم

مربی و بازیکن اسبق تیم استقلال گفت: در زمان احمد سعادتمند و با پیگیری‌های شخص سلطانی‌فر مبلغ ۱۰ میلیارد تومان از شرکت ایرانسل به حساب استقلال واریز شد، اما متوجه نشدیم آن پول نهایتاً کجا رفت و چرا پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه هنوز هم بسته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، به نقل از دانا بهتاش فریبا، مربی و بازیکن اسبق تیم استقلال درباره حضور در نشست با مسعود سلطانی‌فر و معاون وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: این جلسه به دعوت شخص وزیر ورزش برگزار شد و قرار هم بود که تعداد بیشتری از پیشکسوتان باشگاه استقلال در بین ما حضور داشته باشند، اما به دلیل خطر ابتلا به بیماری کرونا و رعایت مسائل بهداشتی، بنده به همراه جمعی از دوستان در این نشست حاضر شدیم.

وی در مورد روند این جلسه و اظهارات وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: این‌بار سومین باری بود که ما در جلسه با وزیر شرکت می‌کردیم اما حرف‌ها و درخواست‌ها همان حرف‌های سابق بود. با دوستان پیشکسوت و صاحب‌نظر در این نشست به بررسی و بازنگری عملکرد وزارت ورزش و جوانان طی سال اخیر پرداختیم و از برخی کارهایی که نمی‌دانستیم صورت گرفته هم مطلع شدیم. به‌طور کلی از این نشست با مسعود سلطانی‌فر ارزیابی مثبتی دارم و امیدوارم که این جلسات به سرانجام خوبی برسد.

بهتاش فریبا در خصوص نحوه و زمان تشکیل رسمی کمیته فنی منتخب پیشکسوتان باشگاه استقلال به خبرنگار دانا گفت: قرار بود دیروز با هیئت‌مدیره باشگاه استقلال جلسه‌ای داشته باشیم تا اسامی را به آن‌ها تسلیم کنیم و منتظر تصمیم نهایی از سمت مدیران باشیم، اما بنا به دلایلی این جلسه برگزار نشد و به روز شنبه موکول شد. ما به ۱۵۰-۱۴۰ پیشکسوت باشگاه استقلال که توان کارشناسی هم دارند اطلاع دادیم که هر کدام دوست دارند به استقلال کمک کنند و در این کمیته عضو شوند، به ما اطلاع بدهند.

وی همچنین افزود: از بین دوستانی که مایل بودند، با خرد جمعی و مشورت به ۲۵-۲۰ اسم رسیدیم و قرار شد که این اسامی را در جلسه روز شنبه در اختیار هیئت‌مدیره باشگاه قرار دهیم تا مدیران استقلال نهایتاً بین ۳ تا ۵ نفر را به‌عنوان اعضای کمیته فنی باشگاه استقلال تعیین و منصوب کنند.

فریبا که تجربه حضور در کمیته فنی پیشکسوتان باشگاه استقلال در زمان مدیریت امیرحسین فتحی را نیز دارد، در این‌باره عنوان کرد: ابتدای مدیریت آقای فتحی و زمان سرمربی‌گری آقای وینفرد شفر، کمیته را تشکیل دادیم و چند جلسه خوب هم با سرمربی استقلال و مدیرعامل باشگاه داشتیم، اما کار به جایی رسید که متوجه شدیم دیگر مدیریت باشگاه نظرات کمیته را درنظر نمی‌گیرد و عملاً در حال دور زدن ماست. پس تصمیم گرفتیم تا حضور نداشته باشیم و کمیته را تعطیل کردیم.

وی ادامه داد: ما هم تعهدات سفت و سختی را از مدیریت باشگاه استقلال دریافت نکرده بودیم که به موجب آن و یا مثلاً به دلیل قرارداد فی‌مابین، مدیران استقلال مجبور به تمکین و همکاری باشند؛ ما تنها یک حکم از مدیریت باشگاه استقلال دریافت کردیم که آن‌هم اعتبار خاصی نداشت. در کمیته فعلی اما هم از افراد باتجربه، هم افراد فنی و هم افراد به‌روز استفاده خواهیم کرد. ما از نسل‌های متفاوت و تفکرات مختلف در این کمیته استفاده می‌کنیم تا بازدهی بیشتر شود.

مربی اسبق تیم استقلال درباره چگونگی تکرار نشدن شرایطی مانند دوران مدیریت امیرحسین فتحی برای کمیته فنی باشگاه بیان کرد: اگر کمیته فنی بخواهد نقشی در تصمیم‌گیری‌ها به نفع استقلال نداشته باشد، کشک است و بدون اعتبار! ما دیگر زمانی نداریم و از پیش‌فصل معمولاً ۴۵ روزه چیزی کمتر از ۲۰ روز باقی مانده که آن‌هم ۱۰ روزش ریکاوری است و تازه ما تعدادی ملی‌پوش هم داریم. با این وضعیت بعید و دور از انتظار نیست که ۴ – ۳ بازی ابتدایی لیگ را مانند سال گذشته از دست بدهیم.

فریبا همچنین ادامه داد: هر چه سریع‌تر باید سرمربی جدید تیم معرفی شود. این‌که گفته می‌شد در جلسه با وزیر نظر ما بر جواد نکونام بوده را تکذیب می‌کنم و این ادعا بیشتر یک شیطنت رسانه‌ای است. به هر حال ما در شرایط کنونی فقط فرهاد مجیدی، محمود فکری و جواد نکونام را در دسترس داریم و از این بین هم گروه مدیریتی گویا با فرهاد زاویه دارند. بنابراین استقلال باید از بین محمود و جواد یک گزینه را انتخاب کند که من سابقه همکاری با هر دوی آن‌ها را داشته‌ام و این دو را می‌شناسم. محمود فکری زمانی که شاگرد ما بود بسیار منضبط و متعصب عمل می‌کرد و قطعاً همین حس را هم به تیم تحت هدایتش القا می‌کند. نکونام هم بازیکن خوبی بود و هم سرمربی خوبی‌ست و گزینه مناسبی برای نیمکت آبی‌هاست.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *