فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رباط کریم: مساجد بهترین مکان برای مصونیت جوانان از آسیب‌های اجتماعی هستند

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رباط کریم گفت: با توجه به اوج هجمه های فرهنگی و اجتماعی که جامعه جوان ما را تهدید می کنند بهترین مکان برای اجرای برنامه های فرهنگی در جهت مصونیت از آسیب های اجتماعی، مسجد و اماکن دینی و مذهبی است.

شب گذشته جلسه پرسش و پاسخ فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم غرب استان تهران در مسجد النبی داوودیه رباط کریم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رباط نیوز، شب گذشته پس از اقامه نماز مغرب و عشا، سرهنگ فرامرز عبدالله پاشاکی، فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم با حضور در جمع نمازگزاران مسجد النبی(ع) داوودیه رباط کریم طی سخنانی با اشاره به نقش و جایگاه مساجد و نماز جماعت در افزایش احساس امنیت اظهار کرد: با توجه به اوج هجمه های فرهنگی و اجتماعی که جامعه جوان ما را تهدید می کنند بهترین مکان برای اجرای برنامه های فرهنگی در جهت مصونیت از آسیب های اجتماعی، مسجد و اماکن دینی و مذهبی است.

وی در ادامه ضمن اشاره به تنگناهای پیش روی پلیس در امر افزایش سطح نظم و امنیت ادامه داد: بیشتر تنگناهای مورد نظر و امنیت، علت های فرا بخشی دارد و مربوط به زیرساخت های شهری، خدماتی و آموزشی است و پلیس با تقویت نیروی انتظامی و گشت های خودرویی و موتوری خود مانع از به وجود آمدن مشکلات امنیتی و انتظامی در این شهرستان شده است.

پاشاکی پس از سخنان خود به کلیه پرسشهای شرکت کنندگان پاسخ دادو از آن ها خواست در امر پیشگیری از جرائم و فرهنگ سازی رعایت قانون و مقررات در سطح جامعه و خانواده ها همیار پلیس باشند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *