فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان رباط کریم تأکید کرد: ول انگاری فرهنگی دامن مسئولان را می‌گیرد

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان رباط کریم در مراسم برنامه ریزی تجمع هیئات مذهبی شهرستان رباط کریم گفت: اگر امروز مسئولی در کشور برای امر فرهنگ گامی برندارد به طور قطع این بی توجهی ها دامان او را نیز در آینده خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی رباط نیوز، سرگرد هادی ایلکا، فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان رباط کریم امروز در جمع مسئولان و مداحان هیئتهای مذهبی شهرستان که به مناسبت ایام محرم گرد هم آمده بودند، اظهار کرد: ایام محرم بهترین فرصت برای جذب جوانان و آشنایی با آموزه های اسلامی است که باید از این فرصت ها استفاده و فضای فرهنگی شهر را متحول کرد.

وی خواستار توجه مسئولان به حوزه فرهنگی کشور شد و ابراز کرد: اگر امروز مسئولی در کشور برای امر فرهنگ گامی برندارد به طور قطع این بی توجهی ها دامان او را نیز در آینده خواهد گرفت.

فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان رباط کریم ادامه داد: با کمک هیئت های مذهبی باید نام حسین(ع) را به مردم شناساند و فلسفه قیام ایشان را در تمامی جامعه نمایان کرد.

وی با تأکید بر برگزاری برنامه تجمع بزرگ عاشوراییان در رباط کریم خاطرنشان کرد: این تجمع با حضور حماسی هیئات مذهبی بیست و چهارم مهرماه سال جاری در جوار مزار شهدای گمنام رباط کریم برگزار خواهد شد.

در ادامه این جلسه، مسئولان هیئت های مذهبی هر کدام به اهمیت نقش عاشورا در تقویت بنیادی دین اسلام تأکید و از برگزاری هر باشکوه تر مراسم تجمع هیئات مذهبی خبر دادند.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *