فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم:حماسه ۹ دی تکراری از انقلاب امام خمینی(ره) بود

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم گفت: پیروزی انقلاب اسلامی و رهبری امام خمینی(ره) سبب شد تا مردم به صحنه ها بیایند و رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی) در ۹ دی این اتفاق را دوباره تکرار کرد.

سرگرد هادی ایلکا، فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار سیاسی رباط نیوز اظهار کرد: ۹ دی سال ۸۸ یک بار دیگرابتدای انقلاب را تکرار کرد و انقلابی دیگر برای جهانیان را یادآوری کرد.

وی افزود: سه پایه اصلی در انقلاب یعنی مردم، رهبری و ولایت مطلقه فقیه در کنار هم جمع شدند و این سه عنصر که سبب پیروزی انقلاب اسلامی شدند بار دیگر در نهم دی گرد هم امدند و انقلاب را به رخ جهانیان کشاندند.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم ادامه داد: در نهم دی دیدیم که این مردم بار دیگرکه پایه انقلاب بودند حماسه ای دیگر آفریدند.

وی تأکید کرد: پیروزی انقلاب اسلامی و رهبری امام خمینی(ره) سبب شد تا مردم به صحنه ها بیایند و رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی) در ۹ دی این اتفاق را دوباره تکرار کرد.

وی بیان کرد:مکنب عاشورایی در پیروزی انقلاب اسلامی تجلی پیدا کرد و و در ۹ دی و پس از سه روز از فاجعه ای که در روز عاشورا سال۸۸ رخ داد سبب شد تا مردم در صحنه حاضر شوند و پیوند سه عنصر مردم، رهبری و مکتب عاشورایی در تمام سالهای پس از انقلاب سبب شده تا انقلاب را به رخ جهانیان بکشانیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *