فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم: مسئولان باید دغدغه اقتصاد مقاومتی داشته باشند

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم گفت: اگر مسئولان کشور به درستی اقتصاد مقاومتی را درک نمایند مشکلات اقتصادی کشور از بین خواهد رفت.

سرگرد هادی ایلکا، فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار سرویس سیاسی رباط نیوز به مناسبت سالروز تأسیس سپاه پاسداران و با تبیین دستاوردهای این نیروی انقلابی به نامگذاری سال به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از سوی رهبر انقلاب اسلامی اشاره و اظهار کرد: امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شده است، ایشان در طول سالهای گذشته دغدغه های اقتصادی داشته و اگر مسئولان نیز این موضوع به نحو مطلوب درک نمایند به طور قطع مشکلات اقتصادی کشور حل و فصل خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به موضوع مهم انتخابات، حضور پرشور مردم در تمام انتخابات را مبارزه با دشمنان انقلاب خواند و تأکید کرد: مردم در دور دوم انتخابات نیز با حضور پرشور خود دشمنان انقلاب را خوار خواهند کرد.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم ادامه داد: امروز جریان انقلابی و مخالف مسیر انقلاب در کشور وجود دارد که برخی از نمایندگان راه یافته به مجلس با جریان انقلاب همراه نیستند.

سرگرد ایلکا بیان کرد: سپاه پاسداران فراتراز جناح ها فعالیت دارد و نمی خواهد خود را برای جناحها و گروهها هزینه کند سپاه انقلابی است و انقلابی خواهد ماند.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم تأکید کرد: دشمنان انقلاب با سیاه نمایی قصد دارند که بگویند سپاه در انتخابات دخالت دارد، برخی ها نیز در داخل با دشمنان هم صدا شده و علیه فرزندان انقلاب به دشمنان خوش خدمتی می کنند.

وی خاطرنشان کرد: وظیفه سپاه پاسداران دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی است، سپاه صرفا معیارهایی که امام (ره) و رهبرمعظم انقلاب فرموده اند را بیان می کند و اگر قانون وظیفه ای را بر عهده ما در صحت امنیت انتخابات و صندوق های رای بگذارد آن را اجرا خواهیم داد.

سرگرد ایلکا ادامه داد: در دور نخست از انتخابات سال ۹۴ در شهرستان رباط کریم، برای کمک به نظم و امنیت در صندوق های اخذ آرا و به درخواست فرماندهی نیروی انتظامی و تأیید شورای تأمین شهرستان، تعدادی سربازان خود را در پای صندوقهای رأی مستقر کردیم.

وی تأکید کرد: ناحیه مقاومت بسیج رباط کریم در مرحله دوم انتخابات سال ۹۵،با خرید و فروش آرا و همچنین انتقال نیرو برای اخذ رأی برخورد جدی خواهد کرد.

انتهای پیام/

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *