فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم در پیش از خطبه های نماز جمعه عنوان کرد؛ حضور تمام قد بسیج و سپاه رباط کریم در کنار تولیدکننده ها

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم در آیین پیش از خطبه های نماز جمعه شهر رباط کریم اظهار کرد: بسیج روز افزون مستحکم تر می شود تا از دین انقلاب اسلامی دفاع کند، بسیج از همان روز اول از انقلاب اسلامی و این مرز بوم دفاع کرده و امروزه ۲۱بخش شده با تمام جان توان خود انقلاب رو حفظ کرده و هدف انقلاب رو پیش ببرد.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی رباط نیوز، فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم در آیین پیش از خطبه های نماز جمعه شهر رباط کریم اظهار کرد: بسیج روز افزون مستحکم تر می شود تا از دین انقلاب اسلامی دفاع کند، بسیج از همان روز اول از انقلاب اسلامی و این مرز بوم دفاع کرده و امروزه ۲۱بخش شده با تمام جان توان خود انقلاب رو حفظ کرده و هدف انقلاب رو پیش برده است.

وی افزود: امروزه بسیج ما به کشور های دیگر صادر شده، بسیج عراق، بسیج فلسطین، لبنان بحرین و…، امروز حرکت بسیج روز به روز بیشتر می شود و این حرکت حرکتی قدرتمند بصیرتی است.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم ادامه داد: مقام معظم رهبری نگاه خیلی مهمی به بسیجیان دارند به خاطر این که روحیه انقلابی و شهدات طلبی دارند.

وی با اشاره به برنامه بسیج برای جوانان کشور، بر اهمیت این برنامه در میان جامعه تأکید و ابراز کرد: امروزه برنامه های زیادی برای بسیج تدارک دیده شده که از جمله از آن ها می توان به برنامه ها حلقه های صالحین اشاره کرد.

سرگرد ایلکا تأکید کرد: ایجاد جبهه های فرهنگی برای آموزش فرهنگ اسلامی شیوه زندگی اسلامی و یادواره شهدا زنده نگه داشتن یاد شهدا از مهترین برنامه های فرهنگی بسیج است.

وی به دیگر برنامه های بسیج در سطح شهرستان اشاره و خاطرنشان کرد: اعزام راهیان نور دانش اموزی و محلات، کارگاه های پیشگیری از اسیب های اجتماعی، کلاس های ارزش ها و هنجار و امربه معروف و نهی از منکر،کلاس های اقتصاد مقاومتی برای غیر قابل نفوذ کردن دشمن از راه های نفوذ دشمن از دیگر عناوین برنامه های بسیج در طول سال است که برگزار شده است.

وی با تأکید بر امر اقصاد مقاومتی، تلاش در این راه را مبارزه با اقتصاد ضعیف کشور خواند و اظهار کرد: بسیج شهرستان با پرداخت بیش از ۷۰۰میلیون تومان برای اقتصاد مقاومتی به ایجاد شغل های جدید در شهرستان کمک کرده و نقش مهمی را در صنعت، تولید و توسعه شهرستان ایفا کرده است.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم تصریح کرد: از بسیجیان شهرستان تشکر و قدردانی می کنم چرا که به پاس تلاش های این غیورمردان، شهرستان رباط کریم امسال رتبه نخست جشنواره مالک اشتر را کسب کردند و این افتخاری برای شهرستان است.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *