پیش خطبه های نماز جمعه رباط کریم

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم: پاسخ ترقه بازی ها را با موشک دادیم/ باید مراقب نفوذ در بین مسئولان بود

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم گفت:پاسخ موشکی سپاه به مواضع داعش در سوریه یک پیامی برای دشمنان انقلاب بود تا قدرت نظامی ایران را بدانند.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، سرگرد هادی ایلکا، فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم پیش از خطبه های نماز جمعه روز قدس شهر رباط کریم که در مصلی این شهر و با حضور آحاد مردم و خداجو برگزار شد، اظهار کرد: نخستین شرط ظهور، آمادگی فردی است اگر تمامی شیعیان برای ظهور دعا می کردند یکی از شرایط درست می شد.

او ادامه داد: آمادگی دوم یک آمادگی سیستمی است یعنی باید زمینه ساز ظهور شکل بگیرد که انقلاب اسلامی زمینه ساز این حرکت اسلامی است.

وی افزود: سومین شرط، امادگی منطقه ای است یعنی باید همه منتظر ظهور باشند که در این راستا باید پرسید چرا باید اسراییل در منطقه وجود داشته باشد، باید با این رژیم غاصب مقابله کرد.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم ادامه داد: موضوع بعدی امادگی جهانی است یعنی دنیا  امادگی حضور را داشته باشد تا با ظهور حضرت ولی عصر(عج) بتوان صلح و ثبات به منطقه برگردد.

وی با اشاره به حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز قدس، تأکید کرد: روز قدس یک راهپیمایی جهانی شده است تمامی کشورهایی که با ستم مبارزه می کنند امروز با نشاط به خیابان ها اماده اند و ضد رژیم فاسد صهیونیستی شعار داده اند.

وی تصریح کرد: امروزه دو گروه  وجود دارد که امنیت جهان را به ریخته اند نخست اسرائیل و امریکا و هم پیمانانشان و دیگری گروهک های تروریستی، باید در مقابل هر دو گروه مقابله کرد چرا که اینها هیچ جایی برای مذاکره نگذاشته اند.

سرگرد ایلکا تأکید کرد: ما با توان موشکی توانستیم مواضع داعش را در سوریه نابود و به حامیان تروریست بفهمانیم که کوته فکری در برابر ایران اسلامی عواقب بسیار ناگواری را به دنبال خواهد داشت.

وی در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: امروزه دشمنان ما با نفوذ شان در میان مردم و مسئولین می خواهند اهدافشان را پیش ببرند، اگر امروز امار طلاق بالا می رود به خاطر این است که دشمن سبک زندگی افراد را تغییر داده است که در صورت عدم توجه به این امر مهم مشکلات بسیاری برای جامعه به وجود خواهد آمد.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم با تبیین سند ۲۰۳۰، این سند را یک پروژه غربی آمریکایی دانست که هدف آن تخریب بنیاد فرهنگی در کشور است و تأکید کرد:  سندی که امروز به نام سند ۲۰۳۰ مخفیانه امضا شده،  یک سند یک تغییر فرهنگی در کشور ما است که نگاهی تخریب وارانه به ازادی کشور دارد و می خواهد آزادی واقعی را از مردم ایران بگیرد.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم در بخش پایانی صحبت هایش روز قدس را روزی حامی مظلومان جهان دانست و تصریح کرد: روز قدس مهم است چرا که صهیونیست ها شعار از «نیل تا فرات» را سر داده اند و این یعنی ۲۰ کشور را می خواهند تصرف کنند تا منابع زیادی را تصرف پیدا کنند اما امام راحل با نام گذاری روز قدس در مقابل امریکا و اسرائیل ایستادگی کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *