فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم: رسانه ها چشمان بیدار نظام هستند

سرگرد علی اصغری شهیری در نشست خبری با اصحاب رسانه با تبریک فرا رسیدن عید فطر، اظهار داشت: روز قدس هیبت استکبار جهانی و صهیونیست را در هم شکسته است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، سرگرد علی اصغری شهیری در نشست خبری با اصحاب رسانه با تبریک فرا رسیدن عید فطر، اظهار داشت: روز قدس هیبت استکبار جهانی و صهیونیست را در هم شکسته است .

وی ادامه داد: وظیفه رسانه ها در ایام کرونایی به دلیل فاصله گذاری اجتماعی باید در فضای مجازی برنامه های نیروهای مقاومت اسلامی را در برابر رژیم کودک کش اسرائیل به جهانیان نشان دهند .

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم با تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر افزود: آزاد سازی خرمشهر ، توان جوانان در دفاع مقدس را به تصویر کشید و این توان بعد از دوران دفاع مقدس همچنان تداوم دارد .

شهیری تصریح کرد: رسانه ها چشمان بیدار نظام هستند که مطالبات مردم را به خوبی پیگیری می کنند و از خود ایثار نشان می دهند .

وی همچنین بیان کرد: رهبری میفرماید برای حرکت عمومی به یک چشم انداز خوب نیاز داریم که این چشم انداز توسط جوانان رقم خواهد خورد.

فرمانده سپاه رباط کریم با بیان اینکه اصحاب رسانه باید صحنه ها و وضعیت را به خوبی بسنجند ،گفت: تهدیدها ، دشمتان و دوستان باید جوانان برای تحقق چشم انداز عمومی کشور با جهت گیری مشخص و منطقی تبیین کنند و به سمت جامعه و تمدن اسلامی گام برداریم .

شهیری با تاکید بر نشان دادن مشکلات محلات مختلف توسط رسانه ها، اظهار داشت: یکی از رسالت های عظیم اصحاب رسانه ، ایجاد امید و نشاط در کشور است که ترزیق انرژی به جامعه می تواند برکات زیادی به وجود آورد.

وی به شناخت ظرفیت های شهرستان رباط کریم توسط اصحاب رسانه تاکید کرد و افزود: عزت جمهوری اسلامی باعث ذلت و زوال استکبار و دشمنان شده است.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم در پایان خاطرنشان کرد: ذهن فعال و زبان گویای خبرنگار می تواند مطالبات به حق مردم را به خوبی نشان دهد و مسئولین برای حل مشکلات باید جهادگونه پای کار بیایند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *