فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم: تحریم آخرین فشنگ‌های دشمنان است

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم ابراز کرد: تحریم آخرین تیرهای تفنگ دشمنان است، آن ها در چه جنگ سخت و چه شبیخون های فرهنگی پیروز میدان نشدند.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، سرگرد هادی ایلکا فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم در همایش اقتدار بسیج این شهرستان اظهار کرد: انقلاب نیازمند سپاه به عنوان نگهبان و بسیج نیز به عنوان ذخیره و پشتیبان است، دشمنان با جاسوسی، ترور و …  و جنگ در هشت سال دفاع مقدس سعی در خشک کردن  نهال انقلاب را داشتند اما دیدیم با یاری رزمندگان اسلام این امر صورت نگرفت.

وی ابراز کرد: دشمنان انقلاب اسلامی با تحریم ها تلاش کردند تا بتوانیم هیچ کاری را به پایان برسانیم اما این تلاش جوانان کشور بود که ما را به بهترین ابزارها و علوم روز مجهز کرد.

وی به تلاش دشمن برای اختلاف افکنی در میان احزاب اشاره کرد و گفت: دشمن هیچ گاه کوتاه نمی آید و همواره درصدد اختلاف افکنی میان احزاب و گروه های داخلی است.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم ابراز کرد: تحریم آخرین تیرهای تفنگ دشمنان است، آن ها در چه جنگ سخت و چه شبیخون های فرهنگی پیروز میدان نشدند و حالا با تحریم ها می خواهند مسیر پیشرفت کشور را متوقف کنند اما راه به جایی نخواهند برد.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *