فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا استان تهران:انقلاب اسلامی معادلات دشمنان را بر هم زد/ می‌خواستند چند روزه ایران ر ا تصرف کنند

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا استان تهران گفت: استکبار با کمک رسانی به عراق همواره قصد براندازی نظام اسلامی ایران را داشت که این به همت جوانان عزیز کشور محقق نشد و نقشه آنها بر آب شد.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی رباط نیوز، سردار علی نصیری، فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران، ساعاتی پیش در مراسم رژه حماسی۳۱ شهریورماه و همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در شهر رباط کریم اظهار کرد: جنگ هشت ساله علیه کشور را دشمنان انقلاب و اسلام بر ما تحمیل کردند و مقصدشان نابودی انقلاب بود.

وی افزود: استکبار با کمک رسانی به عراق همواره قصد براندازی نظام اسلامی ایران را داشت که این به همت جوانان عزیز کشور محقق نشد و نقشه آنها بر آب شد.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران ادامه داد: آمریکا پیش از انقلاب قدرتی را در منطقه متشکل از ایران و عربستان تشکیل داده بود تابتواند زورگویی ایش را در منطقه اجرا کند اما پیروزی انقلاب تمام معادلات آن ها را بر هم زد  و ایران به قدرتی برای مقابله با زورگویان دنیا از جمله آمریکا تبدیل شد.

سردار نصیری تأکید کرد: در ابتدای جنگ ما هیچ گونه آمادگی برای مقابله با عراق و پشت پرده های جنگ نداشتیم و مقامات عراقی در اظهاراتشان تأکید داشتند که ایران را در یک هفته تصرف کنند اما پس از گذشت چندین روز از جنگ فهمیدند که مردم متحد شده و همان گونه ای که انقلاب را به پیروزی رساندند این بار نیز عزم پیروزی در سر دارند.

وی ابراز کرد: یکی از مقامات عراقی در اظهاراتش گفته بود اگر ایران مقابل ما ایستادگی کنند هر عراقی و عرب در جنگ تجزیه ایران حضور خواهد داشت و ۵ ایران کوچک بهتر از یک ایران بزرگ است.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در ادامه با بیان اینکه دشمنان از جنگ نظامی با ایران ناامید شده اند، خاطرنشان کرد: جنگ سخت دیروز در جنگ نرم امروز نمایانگر شده و دشمنان با در اختیار گرفتن بخشی از رسانه ها و فضای مجازی درصدد تسخیر فضای فرهنگی کشور ما هستند و می خواهد نسلی بی غیرت  را در کشور ترویج دهند تا نتوانند امورات آینده کشور را بر عهده گیرند.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش، به نقش مدافعان حرم در امنیت مرزهای ایران اشاره و تصریح کرد: این بزرگواران مدافعانی هستند که حتی چهره امام را از نزدیک زیارت نکرده اند اما امروز برای دفاع از مظلومان دنیا در مرزهای سوریه و در برابر دشمنان اسلام نقش آفرینی کرده و از جان خود گذشت می کنند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *