فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا استان تهران(ع): نزول قدرت آمریکا نسبت به دهه‌های گذشته/ دشمن عصبانی است

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت:در ۲۰سال اخیر انقلاب اسلامی شاهد پیروزی های پی در پی بوده و دشمنان نیز به این موضوع اذعان دارند.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز،سردار حسن زاده فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در آیین تکریم و معارفه فرماندهان سابق و جدید شهرستان رباط کریم که عصر امروز در فرهنگسرای معلم برگزار شد اظهار کرد: در چهل سالگی انقلاب اسلامی دشمنان این انقلاب در یأس و ناامیدی قرار دارند و این از رفتار آنها پیدا است.

وی افزود: در ۲۰سال اخیر انقلاب اسلامی شاد پیروزی های پی در پی بوده و دشمنان نیز به این موضوع اذعان دارند.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران ادامه داد: در ۲۰سال گذشته هیچ پیروزی و موفقیتی در کارنامه آمریکا و اسراییل دیده نشده و این برای ایران اسلامی مهم است.

سردار حسن زاده با بیان اینکه دشمنان از ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ترس دارند، خاطرنشان کرد: به تعبیر دشمنان انقلاب اسلامی چهل سالگی این انقلاب مصادف با صدور آن خواهد بود این در حالی است که موضوع صدور انقلاب از سالهای پیش اتفاق افتاده است.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا استان تهران(ع) با اشاره  به این موضوع که آمریکا امروز در ضعیف ترین نقطه قدرت قرار دارد، ابراز کرد: دشمنی آمریکا و مستکبران غربی با ایران به سبب قدرت گرفتن انقلاب اسلامی است و می خواهند قدرت نرم ایران را نیز مورد تهاجم قرار دهند اما هیچ گاه این موضوع محقق نخواهد شد.

وی با اشاره به شدت تحریم ها در طول سالهای پس از انقلاب اسلامی، تصریح کرد: سیاستمداران کشورهای اروپایی متعقدند اگر این تحریم ها با شدت کمتری در یکی از کشورها رخ می داد به طور قطع آن ها از بین می رفتند و به مرز فروپاشی نزدیک می شدند.

سردار حسن زاده با گرامیداشت سالروز نهم دی ماه، این ایام را تاریخی توصیف کرد و گفت: دشمنان هیچ گاه مردم ایران را نخواهند شناخت، حماسه نهم دی عکس العمل مردم در برابر آنهایی بود که دندان ها را برای متوقف کردن مسیر پیشرفت تیز کرده بودند.

وی  با انتقاد از برخی موضع گیری ها، خواستار توجه به قدرت درونی انقلاب و کشورشد و عنوان کرد: این کشور دشواری های بسیاری را پشت سر گذاشته و قدرتمند شده است، باید در موضع گیری ها صحیح عمل کرده و توجه کنیم.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا استان تهران(ع) ادامه داد: در ایام گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دشمن عصبانی تر از گذشته بوده و با تجمیع تحریم ها آخرین تیرهای در خشاب را به سوی ایران نشانه رفت، این ضعف آنها است و دیدید که نتوانستند کاری کنند.

وی با اشاره به ضعف آمریکایی ها در اداره ایالتها تصریح کرد: در زلزله کرمانشاه دیدیم که ارگان ها با انسجام کامل برای آسایش مردم تلاش کردند اما آمریکایی ها در ماجرای آتش سوزی جنگل های کالیفرنیا چه کردند؟ آیا آمار کشته شدگان، مفقودان و ناپدیدگان شدندگان را منتشر کردند؟ آنهایی که مدعی هستند کشورها را می سازند چرا نتوانستند جلوی این خسارت ها را بگیرند؟

در این مراسم از زحمات سرهنگ پاسدار هادی ایلکا فرمانده سابق سپاه رباط کریم قدردانی و سرهنگ روح الله قنبری به عنوان فرمانده جدید سپاه شهرستان رباط کریم منصوب شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *