فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران: حضور پرشور در انتخابات توطئه‌های دشمنان را برملا می‌کند

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: امروز دشمن به دنبال نفوذ است، آنها می خواهند در مراکز تصمیم گیری کشور رخنه کنند تا قدرت را دچار تزلزل کنند باید مردم در انتخابات شرکت کنند و به افرادی که شجاع هستند و انقلابی رأی دهند.

سردار علی نصیری، فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در گفت وگو با خبرنگار سیاسی رباط نیوز اظهار کرد: امروز انقلاب اسلامی  پس از چند دهه از عمر با برکتش با نسل جوانی روبه رو شده که حتی امام خمینی(ره) و روزهای نخستین انقلاب را به یاد ندارند،نسل جوان ما به درستی امام و آرمانهایشان را درک کرده و در این مسیر حرکت می کنند.
وی افزود: پیش از انقلاب اقتصاد کشور در اختیار بیگانگان بود و منفعت نفت به جیب آنها می رفت اما با پیروزی انقلاب اسلامی تحول بسیار بزرگی صورت گرفت و کشور در برابر بیگانگان ایستاد و مقاومت کرد.
فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در پاسخ به این سوال که «چرا انقلاب ما منشأ تحول بود؟» بیان کرد: انقلاب اسلامی ما بر گرفته از قرآن کریم و شریعت و مکتب عاشورایی بود  و این همان رمز ماندگاری و سرشاخه تمام تحولات بود.
وی تأکید کرد: رهبر انقلاب اسلامی و مردم نیز دلایل دیگر ماندگاری انقلاب بود و این شد که هیچ یک از دشمنان نمی توانند در برابر کشور ما بایستند.
سردار نصیری با تأکید بر حضور پرشورمردم در انتخابات، خاطرنشان کرد: امروز دشمن به دنبال نفوذ است، آنها می خواهند در مراکز تصمیم گیری کشور رخنه کنند تا قدرت را دچار تزلزل کنند باید مردم در انتخابات شرکت کنند و به افرادی که شجاع هستند و انقلابی رأی دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *