فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران: عده‌ای به حرام خوری عادت کرده‌‌اند/ شهدا از جنس مردم بودند

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت:نمی دانم چرا عده ای از لقمه حرام و بیت المال این مردم برای خود خانه و سرمایه های آنچنانی درست کرده اند، این کشور شهید و شهادت دیده و نباید به چنین وضعی دچار شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز،سردار سیدمحمد تقی شاهچراغی، فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در چهارمین یادواره شهدای مدافع حرم نصیرشهر اظهار کرد: خانواده شهدا نیتهای خدایی داشتند، آن ها انسانهای بزرگواری هستند که از جان و مالشان برای این انقلاب گذشتند و فرزندانشان را فدا کردند.

وی ادامه داد: هرجوان و نوجوانی در راه اسلام و این انقلاب به شهادت رسیده است به طور قطع مادران و پدرانشان را شفاعت می کند، آنها از نزدیکان حق تعالی به حساب می آیند و شفاعت می کنند.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران ابراز کرد: هیچ کسی در این دنیا نمی داند که مقام و جایگاه شهیدان کجاست، تنها شهید می داند که دارای چه جایگاهی نزد خدای متعال است.

سردار شاهچراغی بیان کرد: روزهای نخستین جنگ بسیار مشهود بود که بسیاری از مردم در چادرها بودند و در جنوب کشور این بیشتر دیده می شد که مردم در تنگنا بودند اما برای این انقلاب ایستادند، بسیاری از شهدا از سرما از دنیا رفتند و زحمات آن ها را نباید فراموش کرد.

وی اضافه کرد: خدمت به مردم به یاد خدا بودن است، جنس همین شهدای ما و مدافعان حرم از مردم بود، آنها به درستی به هموطنان خود خدمت می کردند و این گونه به شهادت رسیدند.

سردار شاهچراغی تأکید کرد: اگر همین رشادت های مدافعان حرم نبود که سوریه نمی توانست از حضور داعشی ها پاک شود، این مدافعان حرم بودند که زحمات بسیاری کشیدند و باید از زحمات سردار همدانی ها نیز قدردانی کرد چرا که تا آخرین روزها پای این انقلاب ماندند و تلاش کردند.

وی با اشاره به اینکه نباید بر مردم سختی وارد کرد؛ خاطرنشان کرد: نمی دانم چرا عده ای از لقمه حرام و بیت المال این مردم برای خود خانه و سرمایه های آنچنانی درست کرده اند، این کشور شهید و شهادت دیده و نباید به چنین وضعی دچار شود.

۲ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *