فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم عنوان کرد: فقدان پارکینگ علت اصلی سرقت خودروها

سرهنگ پاشاکی، نبود پارکینگ را یکی از علل اصلی سرقت خوردوها دانست و گفت: بدنه ضعیف خودروی پراید و فقدان پارکینگ از علت های اصلی سرقت خوردوها به شمار می آید.

سرهنگ پاشاکی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی رباط نیوز با اشاره به آمار سرقت ها در شهرستان رباط کریم اظهار کرد: در ماه رمضان امسال به نسبت مدت مشابه سال گذشته سرقت ها ۱۰درصد کاهش داشته است.

وی ادامه داد: ماموران نیروی انتظامی توانسته اند ۳درصد افزایش کشف را در پرونده آماری به ثبت برسانند.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم با بیان اینکه بیشترین آمار سرقت مربوط به خوردوها است، خاطرنشان کرد: بیشترین آمار سرقت را پراید به خود اختصاص داده است.

وی اضافه کرد: خوردوهای پراید با مدل پایین بیشتر به سرقت برده می شوند چرا که سازندگان این خوردو به امنیت آن توجه نمی کنند.

سرهنگ پاشاکی، نبود پارکینگ را یکی از علل اصلی سرقت خوردوها دانست و گفت: بدنه ضعیف خودروی پراید و فقدان پارکینگ از علت های اصلی سرقت خوردوها به شمار می آید.

افزایش ۱۵درصدی کشف و ضبط کالای قاچاق

وی خاطرنشان کرد: در ماه مبارک رمضان مردم حدود ۸۴۳۶ تماس با پلیس ۱۱۰ داشته اند که به نسبت سال گذشته ۱۵درصد افزایش داشته است.

رییس پلیس شهرستان رباط کریم با تاکید بر اینکه پلیس رباط کریم همواره با کالای قاچاق مبارزه کرده است، خاطرنشان کرد: رباط کریم به لحاظ اینکه بین راه های اصلی کشور قرار گرفته است در این ماه ۱۵درصد افزایش کشف و ضبط کالاهای قاچاق را داشته است.

افزایش میزان تصادفان فوتی در شهرستان رباط کریم

سرهنگ پاشاکی در بخش پایانی این مصاحبه ابراز کرد: در حوزه تصادفات ۴درصد کاهش تصادف جرحی را داشته ایم که میزان تصادفات فوتی ۱۰۰درصد افزایش داشته است.

وی یادآور شد: جاده های رباط کریم از نظر ساخت محورها به درستی کارشناسی نشده است و دارای نقاط حادثه خیز بسیاری است که البته بخشی از تصادفات نیز به دلیل عدم رانندگی درست برخی از رانندگان است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *