فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم خبر داد: توقیف محموله ۹۵ کیلویی مواد افیونی تریاک در رباط کریم

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگویی از توقیف محموله ۹۵ کیلویی مواد افیونی تریاک در شهرستان رباط کریم خبر داد.

سرهنگ فرامرز عبدالله زاده پاشاکی، فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی رباط نیوز با اعلام خبر توقیف محموله مواد افیونی در رباط کریم اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با تشکیل یک تیم عملیاتی و ایجاد ایست و باcرسی های مقطعی به دو دستگاه خودرو سواری و سنگین درعوارضی تهران ساوه مشکوک و به هر دو راننده خودرو دستور ایست دادند.

وی ادامه داد: مأموران انتظامی خودروها را متوقف و در بازرسی به عمل آمده موفق  شدند۹۵کیلو و پانصد گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به صورت ماهرانه در زیر بار کاشی و سرامیک جاسازی را کشف کنند و متهمان با نام های« م الف» و« س س» و« ب چ» و «ع س» را دستگیر و جهت بررسی و بازجویی به پلیس مبارزه با مواد مخدر انتقال دادند.

این مقام انتظامی در ادامه با اشاره به بازجویی های پلیس در این باره، خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده توسط پلیس در بازجویی ها به جرم خود اعتراف کردند و در ادامه به جاسازی و قاچاق ۹۵ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک اعتراف کرده که پس از تشیکل پرونده قضایی و گذراندن مراحل قانونی روانه زندان شدند.

رییس پلیس انتظامی شهرستان رباط کریم تأکید کرد: قاچاقچیان دستگیر شده در ادامه بازجویی های خود اعتراف کردند که محموله مواد مخدر کشف شده را در یکی از استان های غربی شور بارگیری و جاساز کرده و قصد انتقال و توزیع آن در تهران بزرگ را داشته که با هوشیاری مأموران موفق نشدند.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.