فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم خبر داد:

توقیف محموله لوازم آشپزخانه قاچاق در شهر رباط کریم

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگویی اختصاصی از توقیف محموله ۱۶۲ میلیونی لوازم آشپزخانه در شهر رباط کریم خبر داد.

سرهنگ فرامرز عبدالله زاده پاشاکی، فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگویی اختصاصی با خبرنگار سرویس اجتماعی رباط نیوز با تأکید بر مبارزه با کالای قاچاق در شهرستان رباط کریم، اظهار کرد: با توجه به قرار داشتن شهرستان رباط کریم در ورودی استان تهران، همواره پلیس این شهرستان درصدد مبارزه با کالای قاچاق است و در این راه مقادیر زیادی از این نوع کالا ها کشف و ضبط شده است.

وی افزود: براین اساس مأموران کلانتری ۱۴ ابوطالب حسین گشت زنی در محورهای اصلی به یک دستگاه خودرو وانت باری مشکوک شده و به راننده آن دستور ایست دادند.

وی ادامه داد: مأموران انتظامی خودرو را متوقف کرده و در بازرسی به عمل آمده از قسمت بار خودرو موفق به کشف ۶ دستگاه فرگاز و هود آشپزخانه قاچاق شده و متهم به نام« م م» را دستگیر و جهت بررسی و بازجویی به پلیس آگاهی انتقال دادند.

رییس پلیس انتظامی شهرستان رباط کریم تأکید کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی های پلیسی این یگان به جرم خود اعتراف کرد و در ادامه اظهاراتش از قاچاق بودن لوازم آشپزخانه خبر داد.

وی ابراز کرد: این کالاهای قاچاق را در یکی از استان های غربی کشور بارگیری کرده ام و قصد وارد کردن به استان تهران را داشتم که موفق نشدم.

پاشاکی با اشاره به ارزش ریالی این کالاهای قاچاق، خاطرنشان کرد: ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده از سوی کارشناسان پلیس، صد و شصت و دو میلیون ریال محاسبه شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در پایان این مصاحبه از تشکیل پرونده این قاچاقچی کالا و تحویل او به مراجع قضایی جهت سیر مراحل قانونی خبر داد.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *