در نشست خبری با اصحاب رسانه؛

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم: برخورد جدی پلیس با پدیده سگ گردانی در رباط کریم و پرند

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم گفت: در شهرستانهای دیگر دادستان این موضوع را جرم دانسته و در رباط کریم نیز در صورت وجود شاکی خصوصی با آنها برخورد جدی می‌شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز،سرهنگ پور سعادت فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در نشست خبری با اصحاب رسانه که ظهر امروز در نیروی انتظامی رباط کریم برگزار شد با اشاره به مهم خواندن پیشگیری از حواد روز چهارشنبه سوری اظهار کرد: بیشتر کسانی که در آخر سال ضرر می‌کنند کودکان و نوجوانان هستند که باید در این باره پیشگیری کنیم.

وی ادامه داد: کوچه محوری یکی از موضوعاتی است که پلیس بر آن تأکید دارد، در این راستا با کسانی که به صورت خانوادگی در یک کوچه مراسم روزچهارشنبه سوری را بدون استفاده از مواد محترقه انجام دهند برخوردی نمی‌شود.

سرهنگ پورسعادت یادآورشد: با مخلان امنیت در شب چهارشنبه سوری برخورد جدی می شود و با دستور دادستانی تا پایان ایام نوروز در بازداشت خواهند ماند.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم با بیان اینکه پلیس همواره در کنار مردم بوده است، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی همیشه در کنار مردم بوده و ایام نوروز نیز به صورت شبانه روزی پوشش خواهد داد.

وی با اشاره به اینکه سرانه جمعیتی شهر جدید پرند در حال افزایش است تاکید کرد: در طول ۳ ماه اخیر جمعیت پرند حدود ۴۰ هزار نفر افزایش داشته و از این رو باید تقویت حوزه نیروی امنیتی در این شهر در دستور کار قرار گیرد.

این مقام انتظامی در ادامه عنوان کرد: در ایام نوروز ۵۰ پلیس افتخاری در شهر پرند به کار گرفته خواهد شد و در رباط کریم و دیگر نقاط نیز در صورت تأمین اعتبار این امر محقق می شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش، با اشاره به آمار کشفیات وسرقت ها ابراز کرد: در موضوع قاچاق سوخت و کشف مواد مخدر توانسته ایم اقدامات مطلوبی را انجام دهیم به طوری که در طول های ماه اخیر ۱۳۰  هزار لیتر سوخت قاچاق را کشف و قاچاقچیان این حوزه را دستگیر کنیم.

سرهنگ پور سعادت یادآور شد: برخورد جدی با فروشندگان دستگاه ماهواره در دستور کار است و در طول  این ماه ها توانسته ایم ۲۴ قبضه سلاح را  کشف کنیم.

وی با بیان جزییاتی از سرقت مسلحانه طلافروشی در رباط کریم، اظهار کرد: سرنخ هایی در این باره وجود دارد که پلیس در حال بررسی آن ها است.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر سگ گردانی در رباط کریم و پرند تصریح کرد: در شهرستانهای دیگر دادستان این موضوع را جرم دانسته و در رباط کریم نیز در صورت وجود شاکی خصوصی با آنها برخورد جدی می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *