فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان با صدور پیامی فرا رسیدن ماه محرم را تسلیت گفت

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان سرهنگ فرامرز رضایی با صدور پیامی فرا رسیدن ماه محرم و ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) را تسلیت گفت .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان با صئر پیامی فرا رسیدن ماه محرم را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

محرم ماه ایثار و از خود گذشتگی است،ماه عشق و شور و فریاد است،ماه آمیخته با خون و آمیخته با عشق است،ماه محرم زیباترین جلوه عشق و ایثار و دین محوری فرا رسید و مسلمانان با چشمانی اشکبار در سوگ سرور و سالار شهیدان بار دیگر درس صبر،تعهد و آزادگی را در مکتب انسان ساز عاشورا مرور می کنند.

محرم؛ ماهی که مهم ترین رخداد جهان اسلام را در دل خویش نهان دارد و واقعه کربلا با گذشت قرن ها، یک حقیقت زنده و ناب است.آنچه در محرم به وقوع پیوست، تنها یک واقعه نیست، فرهنگی جاودان، نقشه راه سعادت و جاودانگی است.

فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان با اعلام آمادگی در برقراری امنیت عزاداران حسینی، در این مسیر از هیچ تلاشی فرو گذار نکرده و با افتخار در راستای تامین نظم، امنیت و خدمتگزاری به عزاداران انجام وظیفه خواهد کرد و با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص رعایت پروتکل های ستاد ملی مبارزه با کرونا ، در این ماه را الزامی دانست .

اینجانب فرا رسیدن ایام محرم و شهادت جانگداز سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش را خدمت مردم ولایت مدار شهرستان بهارستان تسلیت عرض می نمایم.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *