در سومین جلسه شورای اداری شهرستان رباط کریم مطرح شد؛مدیران در جهت مشارکت حداکثری مردم درانتخابات تلاش کنند

فرماندار شهرستان رباط کریم گفت: انتخابات آزمونی است که در آن باید حضور حداکثری مردم نقش پر رنگی داشته باشد، ادارت شهرستان باید در جهت مشارکت حداکثری مردم تلاش کنند و زمینه را فراهم کنند.

به گزارش رباط نیوز، علی بیگی، فرماندار شهرستان رباط کریم در سومین جلسه شورای اداری شهرستان رباط کریم که ساعتی پیش در فرمانداری این شهرستان برگزار شد با اشاره به فضای پسا برجام در جامعه اظهار کرد: آنچه که در برجام رخ داد با پشتوانه نظام بود و باید از تلاشگران این عرصه قدردانی کرد.

فرماندار رباط کریم با اشاره به شهادت شیخ نمر، حمله سفارت عربستان را امری غیر طبیعی خواند و گفت: حمله به سفارت توسط علاقه مندان به نظام نبود و دشمنان از این موضوع توانستند به نحو مطلوبی مانور دهند و ایران هراسی را به راه بیاندازند چنین اتفاقی چهره ایران را نزد دنیا بد ترسیم کرد.

وی بااشاره به اقتدارسپاه درموضوع دستگیری متجاوزین به حریم آبی، تأکید کرد: نیروی دریایی سپاه پاسداران با اقتدار تجاوز نیروهای خارجی را پاسخ دادند و باید پاسدار تلاش های این بزرگواران باشیم.

بیگی در بخش دیگری از سخنانش، انتخابات را امری مهم در کشور تلقی و بیان کرد: انتخابات آزمونی است که در آن باید حضور حداکثری مردم نقش پر رنگی داشته باشد، ادارت شهرستان باید در جهت مشارکت حداکثری مردم تلاش کنند و زمینه را فراهم کنند.

وی افزود: انتخابات یک فرصت است که سرمایه اجتماعی کشور را افزایش می دهد، در این فرصت مردم به کار آمدی نظام رأی می دهند و آن ها را در عرصه سازندگی یاری خواهند کرد.

فرمانداررباط کریم ادامه داد: انتخابات می تواند نقش بسزایی درکاهش آسیب های اجتماعی اشته باشد برهمین اساس باید برنقش ارزشمندآن تأکید کرد.

وی با اشاره به سیاستهای اقتصاد مقاومتی،خواستارنگاه ویژه ادارات به موضوع اقتصاد مقاومتی شد و ابرازکرد: سیاست دولت به گونه ای است که اگر استانداران، فرماندارن، بخشداران و روسای ادارتی که به اقتصاد مقاومتی توجه نکنند تغییر خواهند کرد.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *