فرماندار شهرستان رباط‌کریم:بودجه کنونی شهرستان با جمعیت همخوانی ندارد

بیگی گفت: اعتبار در نظر گرفته‌شده برای شهرستان بزرگی چون رباط‌کریم که مسکن‌های مهر پرند و آبشناسان را در کنار خود دارد کافی نیست.

به گزارش رباط نیوز، علی بیگی، فرماندار شهرستان رباط‌کریم امروز در نخستین جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان رباط‌کریم اظهار کرد: در حال حاضر جمعیت شهرستان روند افزایشی داشته و روزبه‌روز در حال رشد است.

وی افزود: اعتبار در نظر گرفته‌شده برای شهرستان بزرگی چون رباط‌کریم که مسکن‌های مهر پرند و آبشناسان را در کنار خود دارد کافی نیست.

فرماندار رباط‌کریم ادامه داد: درمجموع حدود ۷ میلیارد تومان سرجمع اعتبارات شهرستانی است که از این رقم حدود ۶ میلیارد تومان سهم اعتبارات شهرستانی است و حدود یک میلیارد تومان هم به الزامات قانونی شهرستان اختصاص‌یافته است.

وی اضافه کرد: این اعتبارات در بخش‌هایی از قبیل فرهنگی ورزشی، عمرانی و … استفاده می‌شود.

فرماندار شهرستان رباط‌کریم با اشاره به برخی مشکلات شهرستان، کم‌آبی را یکی از این نوع خواند و بیان کرد: کم‌آبی و بی‌آبی بحرانی است که برای شهرستان آزاردهنده است و اگر حل نشود ما را دچار مشکلاتی می‌کند.

وی افزود: قرار است در سفر رییس‌جمهور به شهرستان رباط‌کریم تعدادی واحد مسکونی افتتاح شود که این بر جمعیت کنونی شهرستان می‌افزاید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *