پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز - http://robatnews.ir

فرماندار رباط کریم: کاندیداها دروغ نگویند/ ۴۵ پروژه عمرانی در شهرستان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، سیدمهدی ساداتی فرماندار رباط کریم در نشست خبری با رسانه ها در نخستین روز از هفته دولت، اظهار کرد: کاندیداهای انتخاباتی با دادن وعده های دروغ کام مردم راتلخ نکنند چرا که برخی وعده ها در توان مجلس و یا شورای شهر نیست و قدرت پاسخگویی به آن وعده ها وجود ندارد.

وی گفت : مردم در مورد کاندیداها مطالعه دقیق داشته تا بتوانند انتخاب درستی داشته باشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم با تأکید بر اینکه شهرهای همجوار رباط کریم توجه ویژه ای شده است، خاطرنشان کرد: پرند و نصیرشهر در کنار شهر رباط کریم توانسته اند به خوبی پیشرفت کنند و پروژه های عمرانی مطلوبی را در خود جای دهند، این نشان از پیشرفت این شهرها دارد.

فرماندار رباط کریم یادآور شد: ۴۵ پروژه عمرانی شهری و روستایی با اعتبار بالغ بر ۱۱۲ میلیارد تومان در حال پیگیری است و این رقم در مقایسه با سال گذشته پیشرفت ۶۰ درصدی داشته است.

ساداتی با اشاره به سفر استاندار تهران به شهرستان رباط کریم، ابراز کرد: به منظور بازدید و افتتاح چندین پروژه عمرانی در هفته دولت، استاندار تهران به شهرستان رباط کریم سفر خواهد کرد.

این مقام عالی دولت در شهرستان رباط کریم افزود:  وجود آرامستان در پرند نیاز جدی امروز این شهر نوپا است و برای ایجاد و جانمایی آن در این شهر تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت.

انتهای پیام/