فرماندار رباط کریم: هیچ مدیری در رباط کریم دغدغه مالی ندارد/ اگر قصوری هست ناشی از عدم توانایی است

سید مهدی ساداتی در مراسم تجیل از ازادگان و ایثار گران شهرستان رباط کریم گفت: اقدامات دولت تدبیر و امید در توجه به امور ایثارگران باید برای فرمانداران و سایر مسئولان کشور الگو باشد و همه باید برای توجه و تکریم این عزیزان پیشقدم باشند.

به گزارش رباط نیوز، سید مهدی ساداتی در مراسم تجیل از ازادگان و ایثار گران شهرستان رباط کریم گفت: اقدامات دولت تدبیر و امید در توجه به امور ایثارگران باید برای فرمانداران و سایر مسئولان کشور الگو باشد و همه باید برای توجه و تکریم این عزیزان پیشقدم باشند.

 سید مهدی ساداتی همچنین تصریح کرد: شما آزادگان و ایثار گران سند های ماندگار این کشور هستید و امروز ما مسئولین که جیره خوار رشادت های شما عزیزان هستیم باید به طور تمام و کمال پیگیر مطالبات ایثارگران باشیم.

 نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم در همین خصوص ادامه داد: دو جلسه شورای اداری در این شهرستان با محوریت امور ایثارگران برگزار شده و هیچ مدیری در این شهرستان نمیتواند به مطالبات جامعه ایثار گران پاسخ ندهد و هیچ قصوری در این خصوص پذیرفته نیست.

ساداتی درپایان تاکید کرد: در حال حاضر هیچ مدیری در شهرستان رباط کریم دغدغه اعتبارات و مسائل مالی را ندارد و هر جا کم و کاستی وجود داشته باشد ناشی از عدم توانایی در مدیریت و پاسخ گویی به مردم است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *