فرماندار رباط کریم: نباید در امور شوراها دخالت کنند

طی مراسمی و با حضور مسئولان شهرستان رباط کریم حسین رنجی شهردار نصیرشهر شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، عصر امروز مراسم معارفه حسین رنجی شهردار نصیرشهر در فرهنگسرای بهشت این شهر برگزار شد.

براساس این گزارش، در ادامه این مراسم حجت الاسلام صادق خدایی امام جمعه نصیرشهر تاکید کرد: باید برای مسئولیت گرفتن دست و پا نزد، این مسئولیت برای انسانها در آخرت مشکل ساز می شود و باید پاسخگوی کار باشند.

وی با اشاره به قیام ۱۹ دی ماه در قم، ابراز کرد: حرکات آغازین انقلاب از همین روز بود، این حرکت را می توان نقطه عطفی برای پیروزی انقلاب اسلامی دانست.

حجت الاسلام خدایی با اشاره به فعالیتهای مطلوب شهرداری نصیرشهر ادامه داد: مهندس شهسواری چون یک شهردار در جهت پیشرفت شهر تلاش کرد و می توان از خدمات وی در نقاط دیگر بهره گیری کرد.

امام جمعه نصیرشهر با تاکید بر اینکه شهرداری از اهل فن و متخصص ها بهره مند شود عنوان کرد: شهرداری امورات اربابان رجوع را حل کند تا مردم مشکلی نداشته باشند.

در بخش دیگری از این مراسم، سلیمانی راد مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران نیز گفت: نصیرشهر یکی از شهرهایی است که در طول دوران سرپرستی شهرداری موفق بوده است و باید قدردان این ها بود.

وی ادامه داد: یکی از مشکلات شهرها ساخت و سازهای غیرمجاز است که لازم است شهردار جدید برنامه ها و راهکارهای مناسبی را در جهت مقابله با این پدیده داشته باشد.
سلیمانی راد ابراز کرد: موضوع شهرسازی یکی از دغدغه ها است، شهرداری باید از افراد توانمند در این باره بهره مند شود.
وی خاطرنشان کرد: سرانه فضای سبز شهر نصیرشهر ۴۷ متر است و از سرانه فضای سبز مطلوبی برخوردار است.

همچنین در ادامه این مراسم، سید مهدی ساداتی فرماندار رباط کریم اظهار کرد: شوراها نماد مشورت هستند و در تمام نقاط به دولت کمک می کنند. در حقیقت شوراها منشا خوبی ها بوده و اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: هیچ کسی حقی در دخالت در امور شوراهای اسلامی شهر ندارند و نمی توانند در روند انتخاب شهردار دخالت کنند.

فرماندار رباط کریم ابراز کرد: زیرساختها برای ایجاد مبلمان شهری در نصیرشهر صورت گرفته و به طور قطع روزهای خوبی خواهد داشت.
وی ابراز کرد: شوراهای اسلامی شهر باید به قانون توجه کنند و باید فعل خدمتگزاری را به کار برده و خادم مردم باشند.

در این مراسم فرشاد شهسواری سرپرست شهردار نصیرشهر جای خود را به حسین رنجی شهردار جدید این شهر داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *