فرماندار رباط کریم: مراقبیم تا فردی اصلح شهردار پرند شود/ نمی‌گذاریم عناصر ناسالم وارد شورا شوند

بیات گفت: مراقبیم تا فردی اصلح شهردار پرند شود و دین خود را به دنیا نفروشد، باید شورا را یاری کنیم تا بتواند فردی دلسوز را برای پرند انتخاب کنند.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی رباط نیوز، سعید بیات، فرماندار رباط کریم عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار کرد: باید با تمام تلاش درصدد حل مشکلات مردم برآییم چرا که این مردم بهترین سرمایه های کشور هستند.

وی افزود: شهیدان رجایی وباهنر همواره به دنبال خدمت به مردم بودند، این دو شهید صادقانه و خالصانه سعی در حل مشکلات مردم داشتند که باید الگوی مسئولان ما باشند.

فرماندار رباط کریم گفت: در هفته دولت شاهد افتتاح پروژه های متعددی هستیم، از جمله آن ها می توان به افتتاح ۸۳۰۰ واحد مسکونی مهر و ۹ مدرسه در شهر پرند با حضور وزیر راه و شهر سازی و دکتر فانی، وزیر آموزش و پرورش اشاره کرد.

وی متذکر شد: دولت با افتتاح پروژه های بهداشتی و درمانی در شهر رباط کریم به دنبال مسائل اقتصادی نیست بلکه به فکر مردم بوده و نمی خواهد مردم شهرستانهای غرب تهران متحمل هزینه های هنگفت شوند.

بیات با اشاره به مدیریت چندگانه در شهر پرند، ابراز کرد: مسئولانی که در پرند مستقر هستند باید به حل مشکلات مرد م بپردازند و از مدیریت چندگانه پرهیز کنند که هماهنگی هایی در این راستا صورت گرفته است.

وی با تأکید بر اینکه فردی سالم باید سکاندار شهرداری پرند شود، تصریح کرد: مراقبیم تا فردی اصلح شهردار پرند شود و دین خود را به دنیا نفروشد، باید شورا را یاری کنیم تا بتواند فردی دلسوز پرند را انتخاب کنند.

فرماندار رباط کریم تأکید کرد: از حضور افراد ناسالم در شورا و شهرداری ها جلوگیری می کنیم و نخواهیم گذاشت در دوره بعدی در شورا عناصر ناسالم وارد شوند.

بیات با اشاره به مشکلات آتش نشانی شهر پرند، ابراز کرد: برخی از وسایل آتش نشانی پرند مطلوب واقع نیستند که باید سعی شود تا ابزارهای مورد نیاز آتش نشانان در اختیار آنها قرار داده شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *