پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز - http://robatnews.ir

فرماندار رباط کریم: ما مدیر ناکارآمد نمی‌خواهیم

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، فرماندار رباط کریم در شورای اداری این شهرستان که در فرهنگسرای رباط کریم برگزار شد ابراز کرد: هیچ مدیری نباید در ایام سرمای زمستان، شهرستان را ترک کنند بلکه باید در این شهر بماند تا اگر جلسه ای باشد حضور پیدا کنند.

فرماندار رباط کریم ادامه داد: هیچ مدیری حق قطع آب و برق و گاز مردم را ندارد باید آنها را تقسیط کنیم و در راه رضایتمندی مردم تلاش کنیم.
وی ادامه داد: کار آفرینها یکی از موضوعاتی است که باید برخی ادارات به آن توجه کنند مالیات کارآفرین ها را باید توجه داشت و آنها را تقسیم کرد تا بتوانیم رضایتمندی این کارآفرین ها را در ایام تحریم داشته باشیم.
فرماندار رباط کریم در ادامه خاطرنشان کرد: با تلاش های که صورت گرفت علی رغم آن که در مسیر ترانزیت کشور هستیم تما در اتفاقات و ناامنی هایی که در برخی نقاط وجود داشت اما رباط کریم شهری امن و امان بود.
وی با اشاره به مهم خواندن تکریم ارباب رجوع در شهرستان رباط کریم خاطرنشان کرد: مدیران باید توجه خاصی به ارباب رجوع و تکریم آنها داشته باشند اگر مدیری نمی‌تواند در قطار مدیریتی ما بماند باید از این شهرستان برود چرا که او خادم خوبی نیست.