فرماندار رباط کریم: ما مدیر ناکارآمد نمی‌خواهیم

فرماندار رباط کریم در شورای اداری این شهرستان که در فرهنگسرای رباط کریم برگزار شد ابراز کرد: هیچ مدیری نباید در ایام سرمای زمستان، شهرستان را ترک کنند بلکه باید در این شهر بماند تا اگر جلسه ای باشد حضور پیدا کنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، فرماندار رباط کریم در شورای اداری این شهرستان که در فرهنگسرای رباط کریم برگزار شد ابراز کرد: هیچ مدیری نباید در ایام سرمای زمستان، شهرستان را ترک کنند بلکه باید در این شهر بماند تا اگر جلسه ای باشد حضور پیدا کنند.

فرماندار رباط کریم ادامه داد: هیچ مدیری حق قطع آب و برق و گاز مردم را ندارد باید آنها را تقسیط کنیم و در راه رضایتمندی مردم تلاش کنیم.
وی ادامه داد: کار آفرینها یکی از موضوعاتی است که باید برخی ادارات به آن توجه کنند مالیات کارآفرین ها را باید توجه داشت و آنها را تقسیم کرد تا بتوانیم رضایتمندی این کارآفرین ها را در ایام تحریم داشته باشیم.
فرماندار رباط کریم در ادامه خاطرنشان کرد: با تلاش های که صورت گرفت علی رغم آن که در مسیر ترانزیت کشور هستیم تما در اتفاقات و ناامنی هایی که در برخی نقاط وجود داشت اما رباط کریم شهری امن و امان بود.
وی با اشاره به مهم خواندن تکریم ارباب رجوع در شهرستان رباط کریم خاطرنشان کرد: مدیران باید توجه خاصی به ارباب رجوع و تکریم آنها داشته باشند اگر مدیری نمی‌تواند در قطار مدیریتی ما بماند باید از این شهرستان برود چرا که او خادم خوبی نیست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *