در مراسم تکریم و تودیع شهرداران جدید و قدیم رباط کریم

فرماندار رباط کریم: شهردار پیشین فعالیت چشمگیری داشت

فرماندار رباط کریم گفت: مسعود مختاری، شهردار پیشین رباط کریم انصافا فعالیت های خوبی داشته و این چرخش مدیریتی به سبب اضافه شدن توان جدید به شهر است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز،سعید بیات، فرماندار شهرستان رباط کریم در آیین تکریم و تودیع شهرداران جدید و قدیم رباط کریم اظهار کرد:مسئولان باید منافع شخصی اشان را به خاطر مردم کنار گذاشته و از حق این مرز و بوم دفاع کنند.

وی افزود: مسعود مختاری، شهردار پیشین رباط کریم انصافا فعالیت های خوبی داشته و این چرخش مدیریتی به سبب اضافه شدن توان جدید به شهر است.

فرماندار رباط کریم ادامه داد: شهردار جدید باید از آقای مختاری بیشتر فعالیت داشته باشد چرا که در غیر این صورت تغییر مدیریت اصلا معنایی ندارد.

وی با بیان اینکه رباط کریم از یک بنیه مذهبی برخوردار است، خاطرنشان کرد: در زمان انقلاب رباط کریم حدود ۱۰درصد از مردان خود را در دفاع مقدس از دست داده است و باید بیشتر از اینها به این مردم خدمت کرد.

وی به اولویت هایی مطرح شده برای شهرداری رباط کریم اشاره و ابراز کرد: ایجاد بازارچه های محلی برای کشاورزان یکی از این اولویت ها است، کشاورزان رباط کریمی نباید محصولاتشان را به قیمت ارزان به دیگر شهرها بفروشند و آن وقت خود محصولات را گران خریداری کنند.

وی در ادامه به شخصیت شهید حججی اشاره کرد و گفت: شهادت این جوان ما را بر آن داشت که به یاد روزهای انقلاب باشیم و بدانیم چه جان هایی برای استواری این انقلاب فدا شده است.

بیات تأکید کرد:  ما در زمان گذشته یکی از وارد کنندگان سلاح و صنایع دفاعی بودیم اما امروز به بیش از ۵۷ کشور دنیا سلاح و تولیدات دفاعی صادر می کنیم و این از برکات انقلاب است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *