فرماندار رباط کریم در مراسم قدردانی از خبرنگاران: در انتخابات مشارکت ۷۳ درصدی داشتیم/ ۱۱۷ هزار نفر واجد شرایط در رباط کریم

فرماندار رباط کریم گفت:مشارکت مردم در انتخابات شهرستان حدود ۷۳/۵ درصد بوده که نسبت به متوسط کشوری ۱۱/۵درصد بیشتر بوده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، علی بیگی، فرماندار رباط کریم، ظهر امروز در جمع خبرنگاران شهرستان رباط کریم اظهار کرد: هفتم اسفندماه مردم شهرستان رباط کریم و بهارستان حماسه ای بزرگ را افریدند و به یاوه گویی های دشمنان پاسخ دندان شکنی دادند.

وی افزود: این دوره برگ زرینی بر افتخارات شهرستان رباط کریم افزود و توانست کارنامه شهرستان را بیش از پیش درخشانتر کند.

فرمانداررباط کریم اضافه کرد: مردم کشور با حضور پرشور در راهپیمایی و نیز هفتم اسفندماه بار دیگر تمام توطئه های دشمنان انقلاب را بر ملا ساختند.

فرماندار رباط کریم گفت:مشارکت مردم در انتخابات شهرستان حدود ۷۳/۵ درصد بوده که نسبت به متوسط کشوری ۱۱/۵درصد بیشتر بوده است.

وی با اشاره به افراد واجد الشرایط شهرستان رباط کریم، اضافه کرد: در مجموع ۱۱۷ هزار نفر واجد شرایط در شهرستان رباط کریم داریم که از این تعداد بیش از ۸۶۰۰۰ هزار نفر در پیای صندوقهای رأی حاضر شدند.

فرماندار رباط کریم همچنین با اشاره به تعداد شعبه های اخذ رأی، ابراز کرد: ۳۰۰ شعبه در رباط کریم و بهارستان در ایام انتخابات فعال بود که از این رقم ۱۱۰ شعبه به رباط کریم اختصاص پیدا کرده بود.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *