فرماندار رباط کریم خبرداد: اعلام آمادگی برای خدمت به زلزله زده گان غرب کشور

فرماندار رباط کریم گفت: شهرستان رباط کریم برای کمک به هم وطنانمان در غرب کشور اعلام آمادگی می کند و چنانچه نیازی به کمک معین باشد و تقاضایی صورت گیرد این شهرستان آماده است تا در این راه گام بردارد، همانگونه که جمعی از کادر پزشکی و درمانی شهرستان در این راه اعلام آمادگی کرده اند.

مهندس سعید بیات، فرماندار رباط کریم صبح امروز در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت به مردم زلزله زده غرب کشورمان، اظهار کرد: بر اساس اخباری که از سوی دستگاه های ذی ربط در خصوص زلزله به ما رسیده است، شرایط عادی است و با این روند شهرستان رباط کریم برای کمک به هم وطنانمان در غرب کشور اعلام آمادگی می کند و چنانچه نیازی به کمک معین باشد و تقاضایی صورت گیرد این شهرستان آماده است تا در این راه گام بردارد، همانگونه که جمعی از کادر پزشکی و درمانی شهرستان در این راه اعلام آمادگی کرده اند.

فرماندار رباط کریم در خصوص انتخاب شهردار پرند که امروز دوشنبه ۲۲ آبانماه صورت می گیرد، تصریح کرد: امیدوارم شورای اسلامی شهر پرند در انتخاب شهردار ویژه گی هایی همچون کارآمدی، توانمندی، تجربه و خدمت به مردم و پاکدستی را لحاظ کنند.

بیات با اشاره به اینکه پرند شهری تازه تاسیس است ، افزود: داشتن تجربه و توانمندی از نکات مهمی است که شهردار این شهر تازه تاسیس می تواند داشته باشد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *