فرماندار رباط کریم: بهره برداری از هتل رباط کریم در ماه‌های آینده/ پرند نباید دچار مدیریت دوگانه شود

فرماندار رباط کریم گفت: تقویت زیر ساختهای گردشگری و فرهنگی شهرستان یکی از برنامه‌هایی است که در دستور کار قرار گرفته و به زودی هتل شهرستان رباط کریم افتتاح و به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، سیدمهدی ساداتی،فرماندار رباط کریم ظهر امروز در نشستی با اصحاب رسانه شهرستان رباط کریم در اتاق نشست های فرمانداری، اظهارکرد: فضای امروز نیازمند وحدت و استفاده از تمام ظرفیت‌ها است. امروز ایجاد مرزبندی در کشور به پایان رسیده و رهبری نیز اندیشه‌ای جز وحدت و همدلی ندارند.

وی ادامه داد: خبرنگاران رکن اساسی سیستم اداری و اجرایی هستند و هر جلسه و همایشی که خبرنگاران در آن نباشند نتیجه ای نخواهد داشت.

سید مهدی ساداتی در ادامه ابراز کرد: نباید احساس کرد که ما یک طرف هستیم و شما خبرنگاران در طرف دیگر، باید فضا را به سمت تقویت و هم پوشانی برد و اصحاب رسانه نیز نیمه خالی لیوان را نبینند.

فرماندار رباط کریم بیان کرد: سیاست‌های شهرستان یک سیاست جدید نیست و برگرفته از برنامه‌های نظام است.

ساداتی تأکید کرد: باید کاری کرد که مردم راضی باشند و خبرنگاران چشم بینای جامعه هستند.

وی ادامه داد: رباط کریم تمدن کهن و تاریخی ۷هزارساله دارد. باید توانمندی های شهرستان به مرحله اجرا گذشته و هفته فرهنگی برای شهرستان ایجاد و در نمایشگاهی تمام آداب و رسوم ،فرهنگ‌ها و … مردم رباط کریم را معرفی کنیم.

وی ابراز کرد: تبیین جایگاه خبرنگاران یک موضوع مهم است و ادرات نیز باید پاسخ شفاف و صریحی را به خبرنگاران بدهند.

فرماندار رباط کریم همچنین با اشاره به این موضوع که انتقاد کردن کاری را از پیش نمی‌برد، ابراز کرد: با انتقاد کردن کاری درست نمی شود. با اعتبارات کنونی که در شهرستان رباط کریم وجود دارد نمی شود کار بسیاری کرد مگر این که اعتبارات افزایش یابد.

ساداتی ابراز کرد: آنقدر فرصت نداریم که به سیاسی کاری دست بزنیم، باید کاری کرد که مشکلات مردم حل شود.

فرماندار رباط کریم در ادامه بر تقویت ساختارهای فرهنگی و گردشگری شهرستان تأکید و خاطرنشان کرد: تقویت زیر ساختهای گردشگری و فرهنگی شهرستان یکی از برنامه‌هایی است که در دستور کار قرار گرفته و به زودی هتل شهرستان رباط کریم افتتاح و به بهره برداری می رسد.

وی همچنین  از مدیران شهر پرند خواست به مدیریت دوگانه در این شهر پایان دهند و گفت: در ایام دهه فجر پروژه هایی را در پرند افتتاح کردیم و باید مشکلات این شهر حل شود، به طور قطع مردم پرند را نباید دچار مدیریت دوگانه کنیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *