فرماندار رباط کریم : بسیج ، مظهر اتحاد و انسجام ملی ایرانیان است

فرماندار رباط کریم گفت : بسیج مظهر اتحاد و انسجام ملی ایرانیان است و این مفهوم در کلام رهبر معظم انقلاب نیز به زیبایی متجلی شده است.

به گزارش رباط نیوز ،بیژن سلیمان پور با تبریک هفته بسیج اظهار داشت :هفته بسیج، بزرگداشت جان فشانی هایی است که برای سربلندی و سرافرازی این سرزمین صورت گرفته است.

وی ادامه داد : بسیج مردمی ترین نهاد ارزشی برخاسته از بطن جامعه در نظام مقدس جمهوری اسلامی است که با درایت امام راحل شکل  گرفت.

نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم با بیان اینکه احساس مسوولیت و تعهد در برابر انقلاب مهمترین و بارزترین ویژگی بسیج است تصریح کرد : بسیج توانمند و کارآمد پس از دوران دفاع مقدس نیز حضوری موثر در عرصه های مختلف کار و تلاش  و سازندگی داشته و با تربیت نیروهای مومن، متعهد و متخصص دربدنه های اجرایی، زمینه پیشرفت و بالندگی روزافزون کشور را فراهم کرد.

سلیمان پور گفت : حضور نیروهای نخبه و فهیم در میان موج میلیونی آحاد مردم در به ثمر رساندن انقلاب و تثبیت، حفظ و تداوم پایدار آن نقش موثری داشته و در حال حاضر نیز ایران اسلامی، نیاز به حضور این قشر وجهت دهی به سوی چشم‌ اندازهای نو دارد و پیروزی در این عرصه‌ها نیازمند مشارکت مدیرانه و مدبرانه بسیج است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *