در همایش خادمان روح الله؛

فرماندار رباط کریم: امام راحل الگویی توانمند برای مدیران مملکت است

فرماندار رباط کریم گفت: مدیران سعی کنند الگوهای رفتاری و مدیریتی حضرت امام راحل را سرمنشا و الگوی کارهایشان قرار دهند.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، همایش خادمین روح الله ظهر امروز با حضور فرماندار، امام جمعه و فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم و دیگر مسئولان ادارات در فرهنگسرای معلم برگزار شد.

براساس این گزارش، سرگرد هادی ایلکا فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم با اشاره به فضاسازی شهر در ایام ارتحال حضرت امام(ره)، اظهار کرد: در ایام ارتحال به گونه ای عمل خواهیم کرد که شهر یکبار دیگر شاهد روزهای ارتحال امام(ره) باشد.

وی ادامه داد: امسال اعزام مردم به حرم امام(ره) ساعت ۱۵ و از درب مساجد صورت می گیرد.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم تأکید کرد: خوشبختانه مسئولان با همدلی و مدیریت درست توانستندبرنامه ریزی مطلوبی را در روزهای ایام ارتحال ایجاد کنند.

در ادامه این همایش، فرماندار رباط کریم که با تأکید بر اینکه امام(ره) رهبر و مدیری توانمند بودند، خاطرنشان کرد: مدیران سعی کنند الگوهای رفتاری و مدیریتی حضرت امام راحل را سرمنشا و الگوی کارهایشان قرار دهند.

وی ادامه داد: امام راحل با پیروزی این انقلاب توانستند قدرت پوشالی امریکا را در میان جوامع جهانی تضعیف و انقلاب را در مسیر رشد و تعالی قرار دهند.

وی اضافه کرد: در آن زمان هیچ یک از سیاستمداران داخلی و خارجی فکر نمی کردند که انقلاب به پیروزی برسد و بر این گمان بودند که امام(ره) یک پیرمردی است که با دوبار زندانی و تبعید شدن از مسیر اصلی باز می ایستد.

ساداتی تأکید کرد: مردم نقش مهمی در پیروزی انقلاب داشتند، آنها بودند که شهید و جانباز دادند تا امروز انقلاب در مسیرش به درستی حرکت کند.

فرماندار رباط کریم در پایان تصریح کرد: دشمنان انقلاب هیچ گاه دست از دشمنی اشان بر نمی دارند و یک بار ترور و روز دیگر جنگ هشت ساله را بر کشور ما تحمیل کردند.

وی خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب نیز تاکنون در راستای پیشرفت کشور تلاش های بسیاری کرده و دولت دوازدهم نیز تمام تلاش خود را در راستای منویات رهبری به کار گرفته است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *