فرماندار رباط کریم از شرکت بیسگویت گرجی بازدید کرد

شرکت گرجی با قدمتی بالغ بر ۵۰ سال یکی از مراکز مهم تولید بیسکویت در ایران است ، این شرکت تولیدی در شهرستان رباط کریم واقع شده است و ۴۰درصد از تولیدات خود را به کشورهای عراق ، افغانستان و تاجیکستان صادر می کند.محصولات این شرکت اخیرا نیز به کشورهای آلمان و استرالیا صادر می شود.

به گزارش رباط نیوز، علی بیگی ضمن بازدید از این شرکت تولیدی از کمکهای بی دریغ این شرکت به کاروان زائرین اربعین حسینی در کربلای معلی تجلیل بعمل آورد و صمیمانه از همکاری های مسئولین این شرکت در خصوص ارسال کمکهای غیر نقدی خود صمیمانه تشکر کرد .

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان رباط کریم، همچنین با اعطای لوح تقدیری از این واحد تولیدی تقدیر و تشکر کرد.در بخشی از این لوح تقدیر آمده است :” رشد و توسعه پایدار ایران اسلامی ، پویایی صنعت و شکوفایی تولید مرهون عزم و اراده و تلاش وافر صنعتگران سخت کوش و کارآزموده ای است که دانش ، تخصص و عمرگرانبهای خود راسرمایه ای برای سربلندی و سازندگی کشورخویش قرار داده اند.

تلاش در عرصه خودکفایی ، تولید محصول با کیفیت ، افزایش بهره وری مدیریت منابع و اشتغال زایی بخشی از خدمات ماندگار و پرثمری است که از آن واحد غذایی مشاهده گردید.”

علی بیگی در پایان برای مسئولین این شرکت در راه توسعه و گسترش آن آرزوی توفیق کرد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *