فرماندار رباط کریم:مشکلات مسکن مهر ، محصول بی تدبیری های گذشته است

فرماندار رباط کریم اظهار داشت : مشکلات و معظلات طرح مسکن مهر ، محصول بی تدبیری ها و تصمیمات خلق الساعه در گذشته است .

به گزارش پایگاه خبری رباط نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم ،  بیژن سلیمان پور در حلسه بررسی مسایل و مشکلات حوزه راه و مسکن مهر شهرستان رباط کریم که  باحضورقائم مقام وزیر راه وشهرسازی در طرح مسکن مهر در محل فرمانداری برگزار شد ، گفت : شهرستان رباط کریم میزبان صدو ده هزار واحد مسکن مهر است که از این نظر ، بیش از نیمی از مسکن های مهر استان تهران در رباط کریم احداث شده است .

وی افزود : متاسفانه بی تدبیری در اجرای این طرح ، موجب شده تا هم اکنون با مشکلات بسیاری در مسکن مهر مواجه باشیم .

فرماندار رباط کریم اضافه کرد : کمبودتاسیسات روبنایی و   زیرساختی در بخش های مختلف خدماتی ، درمانی و آموزشی از مهمترین مشکلات مسکن مهر پرند و رباط کریم است .

سلیمان پور با بیان اینکه در حوزه خدمات رفاهی مسکن مهر  نیز با کاستی هایی روبرو هستیم گفت : یکی از دغدغه های اصلی در حال حاضر ، مشکل فاضلاب مسکن مهر هم در پرند و هم در سایت شهید آبشناسان است  که اگر مدیریت نشود ، به مشکل حاد زیست محیطی منجر خواهد شد.

وی با قدردانی از تدبیر وزارت راه و شهرسازی در عدم واگذاری واحدهای مسکن مهر تاتکمیل زیرساختهای لازم افزود : این مشکلات اگر به موقع رفع نشوند و چاره ای اندیشیده نشود ، می تواند به چالش اجتماعی و فرهنگی تبدیل شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *