در همایش سیاسی احزاب شهرستان رباط کریم

فرماندار رباط کریم: رباط کریم نقش عمده ای در تولید و ایجاد اشتغال کشور دارد

فرماندار رباط کریم در همایش سیاسی احزاب شهرستان رباط کریم که ظهر امروز در فرهنگسرای معلم برگزار با اشاره به پتانسیل های این شهرستان، اظهار کرد: دشت رباط کریم در زمان های گذشته بسیار حاصلخیز بوده که با ایجاد سد کرج این دشت بسیار حاصلخیز از سهم اب کمتری برخوردار است و کشاورزان با مشکلات بسیاری روبه رو هستند.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی رباط نیوز، همایش سیاسی احزاب با حضور مدیران سیاسی کشور، استان تهران و شهرستان رباط کریم ظهر امروز در فرهنگسرای معلم به کار خود پایان داد.

براساس این گزارش، فرماندار رباط کریم در همایش سیاسی احزاب شهرستان رباط کریم که ظهر امروز در فرهنگسرای معلم برگزار با اشاره به پتانسیل های این شهرستان، اظهار کرد:  دشت رباط کریم در زمان های گذشته بسیار حاصلخیز بوده که با ایجاد سد کرج این دشت بسیار حاصلخیز از سهم اب کمتری برخوردار است و کشاورزان با مشکلات بسیاری روبه رو هستند.

وی افزود: در رباط کریم به دلیل اقلیم ویژه زعفران کشت می شود و زعفران آن نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

فرماندار رباط کریم ادامه داد:  رباط کریم با دارا بودن ۵ شهرک صنعتی حدود دوهزار واحد صنعتی را در خود جای داده که اینها هر کدام در بخش صنعت نقش های عمده ای را ایفا می کنند.

بیات اضافه کرد: آلودگی و مسائل زیست محیطی فرودگاه را مردم رباط کریم متحمل می شوند اما عوارض آن را شهرهای همجوار می برند، این به نظر بنده عدالت نیست و باید خواسته عمومی مردم محقق شود.

وی با اشاره به تولید مبل در شهرستان رباط کریم، اظهار کرد: روستاهای علی آباد و وهن آباد پایتخت مبل ایران هستند و بیش از ۵۰۰واحد تولیدی مبل داریم که این نقش عمده ای در اشتغال و اقتصاد مقاومتی دارد.

در ادامه رضا زاده، مدیر کل دفتر سیاسی وزارت کشور نیز تصریح کرد: انتخابات کشور ما در برابر دیگر کشورها افتخار امیز بوده است و می توان بر خود مفتخر باشیم.

وی افزود: ما باید قانون انتخاباتی داشته باشیم که در طراز انقلاب اسلامی باشد.

مدیر کل دفتر سیاسی وزارت کشور ابراز کرد: لزوم شفاف سازی هزینه های انتخاباتی، این نیازی است لازم است شفاف سازی شود چرا که مردم از ان رنج می برند.

وی ادامه داد: انتخابات فرصتی برای معرفی درست افراد است و باید احزاب، نیروهای مطلوب را معرفی کنند تا بتوانیم نیروهایی که برای جامعه مفید باشند وارد مدیریت کشور کنیم.

رضا زاده اامنیت و سلامت انتخابات را دانست و گفت: باید هرچه قدر بتولنیم این دو را بالا ببریم چرا که با بالا رفتن این دو قدرت نرم نظام سیاسی را بالا برده ایم.

رضا زاده تصریح کرد: باید از تمام زمینه هایی که می تواند امنیت انتخابات را تحت الشعاع قرار دهد پرهیز کنیم.

همچنین در این همایش، نمایندگان احزاب به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *