در نخستین همایش علمی آسیب های خانواده؛

فرماندار رباط کریم:تهدید، زبان همراه کردن نوجوانان نیست/ خانواده‌ها به درستی رفتار کنند

فرماندار رباط کریم ابراز کرد: نباید فرزندان خود را تهدید کنیم باید برای رفع مشکلات پیش روی آنها از زبان گفتمان وارد شویم تا بتوان آنها را رفع کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، سیدمهدی ساداتی فرماندار رباط کریم ظهر امروز در نخستین همایش علمی آسیب های خانواده مسئولان شهرستانی اظهار کرد: ما مسئولان در قبال مشکلات زندگی مردم مسئولیم،این گونه نیست که مشکلات اجتماعی خانواده ها به ما ربطی نداشته باشد و بلکه باید برای حل آنها تلاش کنیم.

وی ادامه داد: برخی از مشکلات پیش روی جامعه به نهاد خانواده ها بر می گردد، به طور قطع باید خود خانواده باید به جوانان و روحیه آن ها توجه کنند.

فرماندار رباط کریم ابراز کرد: نباید فرزندان خود را تهدید کنیم باید برای رفع مشکلات پیش روی آنها از زبان گفتمان وارد شویم تا بتوان آنها را رفع کرد.

ساداتی در ادامه این نشست به نقش جوانان در آینده کشور اشاره کرد و گفت: این جوانان در انتخاب همسران خود به معیارهای اسلامی و ایرانی توجه کنند چرا که آینده آنها به این موضوعات بستگی دارد.

فرماندار شهرستان رباط کریم در بخش پایانی این نشست، با بیان اینکه انتخابات آینده در تعیین سرنوشت شهرستان مهم به شمار می آید، خاطرنشان کرد: نباید ادارت وارد گروه ها و جریانات سیاسی شوند و ما نیز به دنبال انتخاباتی سالم و پرشور هستیم.

به گزارش رباط نیوز، دبیرخانه این همایش بزرگ تاکنون ۶۰ مقاله با عناوین پرسشی، و سخنرانی را دریافت کرده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *