در نشست شورای اداری شهرستان؛

فرماندار رباط کریم:با توصیه هیچ فردی فرماندار نشده و وام‌دار کسی نیستم/ مدیران از بالای عینک به مردم نگاه نکنند!

فرماندار رباط کریم گفت: با توصیه هیچ فردی فرماندار نشده و وامدار کسی نیستم، آمده‌ام تا شهرستان رونق بگیرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، نشست شورای اداری شهرستان رباط کریم با حضور سید مهدی ساداتی، فرماندار شهرستان و امامان جمعه، در سالن شهید رجایی فرمانداری برگزار شد.

براساس این گزارش، در ابتدای این نشست،حجت الاسلام محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم با اشاره به حضور فعالانه فرماندار جدید در ستاد بحران این شهرستان در سرمای اخیر، اظهارکرد: اقای فرماندار فردی با تجربه است و انشالله شهرستان رونق خوبی خواهد گرفت.

وی ادامه داد: متأسفانه شهرستانهای استانهای تهران ضعیف هستند و باید برای رباط کریم تلاش جدی شود.

امام جمعه رباط کریم از مسوولان خواست تا در روز ۲۲ بهمن در شهرستان باشند و این روز باشکوه برگزار شود.

وی ابراز کرد: کنگره ۵۲۰ شهید نیز به زودی در شهرستان برگزار می شود تا یاد حماسه سازان عزیز گرامی داشته شود.

وی گفت: رسانه ها باید ایجاد امید کنند اگر بنا باشد که ما مردم را ناامید کنیم، این خلاف مصلحت کشور و  منویات رهبر انقلاب است. نباید امید به آینده را از مردم گرفت.

در ادامه سید مهدی ساداتی، فرماندار شهرستان رباط کریم خاطرنشان کرد: با توصیه هیچ فردی فرماندار نشده و وامدار کسی نیستم و آمده ام تا شهرستان رونق بگیرد.

وی ادامه داد: این شهرستان جای کار است و با هیچ کسی تعارف نداریم.

ساداتی در ادامه  با تأکید بر اینکه بایدمدیران از کم کاری به دور باشند، ابراز کرد: فرماندار باید کار مردم را پیگیری کند و اگر مسوولی هم نمی تواند کار کند باید خداحافظی کند. مدیری که در حوزه کاری اش اشراف نداشته باشد آن مدیر به درد مردم نمی خورد.

فرماندار رباط کریم یادآور شد: باید فضای شهرستان را آرام نگه داشت، تشویش و مشکل دار نشان دادن شهرستان خوب نیست و اصول دولت دکتر روحانی خارج از منویات رهبری نیست.

وی  همچنین تأکید کرد: باید مدیران ما انقدر توانمند باشند تا دیگر مسوولی خارج از استان نتواند در مشکلات شهرستان دخالت کند.

فرماندار رباط کریم گفت: امروز نباید مسوولی با مردم بد حرفی کند، این مردم حق بسیاری بر گردن ما دارند و نمی پذیریم مدیری از بالای عینک با او حرف بزنیم.
ساداتی در ادامه تاکید کرد: رمز ماندگاری این انقلاب، مردم هستند و مدیران باید به گونه ای رفتار کنند که بار مسوولان بالادستی کمتر شود. باید کاری کرد که مردم گله مند نباشند.

وی با اشاره به حضور خبرنگاران در فضای جامعه و نقش مهم این زحمتکشان عرصه خبر، اظهار کرد: در رباط کریم خبرنگاران سیاری کار می کنند ،خبرنگاران امین مردم هستند و باید با انها  به درستی رفتار شود چرا که انها نیز برای این کشور زحمت می کشند.

ساداتی در بخش دیگری از سخنانش، از سفر دکتر مقیمی، استاندار تهران به شهرستان رباط کریم خبر داد و تصریح کرد: دکتر مقمی روز چهارشنبه برای بازدید از شهرستان و افتتاح چند پروژه به شهرستان رباط کریم سفر خواهند کرد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.