در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان رباط کریم:

فرماندار رباط‌کریم: نباید آرامش شهرستان را به هم ریخت/ضرورت ایجاد ساختمانی برای نگهداری معتادان متجاهر

فرماندار شهرستان رباط کریم گفت: هیچ مسئولی نباید آرامش مردم را بر هم بزند و قانون را کنار بگذارد همه آنهایی که به نوعی با مردم در ارتباط هستند نباید اینگونه کار کنند و قانون را زیر پا بگذارند شورا شهرداری و غیره برای آنها فصل الخطاب قانون است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، رئیس بهزیستی رئیس اداره بهزیستی شهرستان رباط کریم در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان اظهار کرد: هیچ کدام از اعضای شورای شهر برای اختصاص زمینی برای نگه داری معتادان متجاهر پیگیری نکرده‌اند که در این زمینه باید اقداماتی صورت گیرد.

رباط‌کریم معتاد متجاهر ندارد

وی ادامه داد: ما معتاد متجاهر در شهرستان رباط کریم نداریم و اگر هم بعضاً دیده می‌شود این از شهرستان های همجوار و یا استان هایی هستند که به رباط‌کریم منتقل می شوند.

کشف بیش از یک تن مواد مخدر در ۷ماه گذشته

در ادامه سرگرد مظفری رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان رباط کریم در این جلسه نیز با اشاره به کشفیات این نیرو اشاره کرد: بیش از ۱ تن مواد مخدر در شهرستان رباط کریم کشف شده و این پلیس حدود۶۰۰ نفر از عناصر مواد مخدر عناصر توزیع کننده مواد مخدر در رباط کریم را دستگیر کرده است.
وی ادامه داد: بیش از ۱۰۰ نفر را معتاد متجاهر را دستگیر و تحویل کمپ اخوان داده ایم.

محمدپورجانشین دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران نیز در این جلسه ادامه داد: ایجاد ساختمان برای تجمع معتادان مهم بوده و از اولویت‌های ما در واقع مبارزه با مواد مخدر و آسیب های اجتماعی در مدارس با حضور دستگاه‌های فعال است.

وی ابراز کرد: احداث مرکز ماده ۱۶ برای شهرستان رباط کریم مهم بوده و باید در واقع شهرداری‌ها در این راستا کمک کنند، هیئت مذهبی نیز باید فعال باشند بهزیستی و اداره آموزش و پرورش نیز در راستای مبارزه با مواد مخدر باید بتواند آموزش‌های لازم را بدهند.

محمدپور تاکید کرد: باید مبارزه با مواد مخدر را جدی بگیریم باید دستگاه‌ها و ادارات فعال تر از گذشته باشند و بتوانند کارهای مثبتی را انجام دهند.

فرماندار شهرستان رباط کریم در ادامه گفت: مواد مخدر در حال افزایش هستند و خانواده‌ها را تهدید می‌کند ما باید برای دفاع از خانواده‌ها تلاش کنیم و نگذاریم آسیب مواد مخدر خانواده ها را دچار مشکل کند.

ساداتی در ادامه با مهم خواندن آرامش در سطح شهرستان رباط کریم گفت هیچ مسئولی نباید آرامش مردم را بر هم بزند و قانون را کنار بگذارد همه آنهایی که به نوعی با مردم در ارتباط هستند نباید اینگونه کار کنند و قانون را زیر پا بگذارند شورا شهرداری و غیره برای آنها فصل الخطاب قانون است.
وی تصریح کرد: آنهایی که به نحوی با مردم در ارتباط هستند نباید خاطر مردم را مکدر کرده و آرامش را آنها بر هم زنند ما در این رابطه با هیچ کسی تعارف نداریم و اجازه دهید قانون در این باره تصمیم بگیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.