در جلسه ستاد بحران شهرستان رباط‌کریم؛

فرماندار رباط‌کریم: انصافا مدیران رباط‌کریم تلاش‌های مطلوبی در بحران داشتند

فرماندار رباط کریم گفت: علیرغم آنکه بارش‌های خوبی در شهر شهرستان را شاهد بودیم اما هیچ مشکلی در این شهرستان وجود نداشت و مدیران روزهای پایانی را در کنار مردم بوده اند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، سید مهدی ساداتی فرماندار رباط کریم در جلسه ستاد بحران این شهرستان که صبح امروز در فرمانداری رباط کریم برگزارشد اظهار کرد: مدیران شهرستان به جای اینکه در کنار خانواده‌ها باشند حضوری پرتلاش در ایام نوروز داشتند که باید دست تک‌تک آنها را بوسید.

وی ادامه داد: تنها شهرستانی که تا ۶ ماه آینده کالاهای اساسی را تامین کرده است رباط‌‌‌کریم بود و دیدیم مردم در پایان سال با نشاط و شادی کالاهای اساسی را برای ایام نوروز تهیه کردند.

فرماندار رباط کریم با اشاره به بارش های الهی در این شهرستان، خاطرنشان کرد: علیرغم آنکه بارش‌های خوبی در شهر شهرستان را شاهد بودیم اما هیچ مشکلی در این شهرستان وجود نداشت و مدیران روزهای پایانی را در کنار مردم بوده است.

ساداتی در ادامه تاکید کرد: هیچ گزارشی در رابطه با ناآرامی و یا نارضایتی مردم از ادارات اعلام نشده و به عنوان اولین شهرستان توانستیم کمک‌های نقدی و غیرنقدی را به مناطق سیل زاده شمالی ارسال کنیم.

فرماندار رباط‌کریم ادامه داد: مدیریت بحران جایگاه نمی‌شناسد، در این ایام حقیقتا مدیران و معاونین فعالیت‌های مطلوبی داشته‌اند.

ساداتی با بیان اینکه بحران زمان دعواهای سیاسی نیست، خاطرنشان کرد: بحران زمانی نیست که بخواهیم سیاه نمایی کنیم، عده‌ای به دنبال تخریب دولت در ماجرای سیل اخیر بودند.

فرماندار رباط‌کریم تاکید کرد: هیچ کدام از جاده‌‌ها و خیابان‌های شهرستان در ایام نوروز و سیل دچار مشکلات نبودند و انصافا شهرداری‌ها تلاش خوبی در این راستا داشتند.

ساداتی ابراز کرد: شهرستان رباط‌کریم به کارگاه عمرانی تبدیل شده است و شهرداری در زمان مناسبی توانست پروژه بلوار نبوت را آغاز کند.

فرماندار رباط‌کریم با بیان این‌که خبرنگاران نقش مهمی در انعکاس اخبار دارند، خاطرنشان کرد: برخی‌ها در بارندگی‌ها اقدام به سیاه نمایی کردند که این موجب تشویش اذهان عمومی می‌شود.

ساداتی ضمن قدردانی از سازمان حمل و نقل در رباط‌کریم ابراز کرد: در ایام نوروزی در شهرستان رباط‌کریم خدمات مطلوبی ارائه شد.

وی یاداور شد: کاهش تصادفات سطح جاده‌ای و آمار سرقت در رباط‌کریم را می‌توان از اقدامات مهم و اساسی در سطح شهرستان دانست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *