فرزانه:بیش از ۷۰۰ نفر در خانواده سلامت رباط کریم فعالیت می کنند

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان رباط کریم گفت: ۳۵ و۴۵ پزشک دارو ساز و داندانپزشک در شهرستان در حال فعالیت هستند که در جمع خانواده بهداشت و درمان رباط کریم ۷۶۸ نفر مشغول خدمت رسانی به مردم هستند.

حسین فرزانه، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان رباط کریم عصر امروز در گفت وگو با رباط نیوز اظهار کرد: خانواده سلامت در شهرستان از پزشکان عمومی ۹۰ نفر،متخصصین ۴۵ نفر در بیمارستان و در بخش خصوصی ۲۶ و یک فوق تخصص کلیه تشکیل شده است.

وی افزود: ۳۵ و۴۵ پزشک دارو ساز و داندانپزشک در شهرستان در حال فعالیت هستند که در جمع خانواده بهداشت و درمان رباط کریم ۷۶۸ نفر مشغول خدمت رسانی به مردم هستند.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان رباط کریم در ادامه ابراز کرد: دو کلینیک تخصصی در بیمارستان فاطمه زهرا(س) و نصیرشهر در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: در راستای تقویت ۸ تخت های دیالیز بیمارستان، این رقم به بیست تخت افزایش یافت که خیرین نقش بسزایی در این موضوع را ایفا کردند.

فرزانه بیان کرد: ساخت پایگاه اورژانس نصیرشهردر دستورکار قرار گرفته است که می توان آن را در دهه فجر افتتاح کرد.

وی تأکید کرد: انبار سم پایگاه شهید شاطریان و نارضایتی که مردم از آن داشتند را حل و فصل کردیم و آن را انتقال داده و در حال ساخت در روستای انجم آباد هستیم.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان رباط کریم ادامه داد: خانه پیغمبر که حدود ۵ سال است که به گونه معلق است امسال به بهره برداری خواهد رسید.

وی ابراز کرد: تاپایان سال پایگاه های بهداشتی در شهرک آفتاب، شهرک شهید آبشناسان و شهر نصیرشهر راه اندازی خواهند شد که در آن به مناطقی که از امکانات بهداشتی و درمانی کمتری برخوردار بودند خدمات ارائه می شود.

گفتنی است صبح امروز به مناسبت روز پزشک مراسمی با حضور تمامی مسئولان شهرستانی و برخی از مسئولان استانی در رباط کریم برگزار شد که طی آن از پزشکان و داروسازان و ماماهای نمونه این شهرستان قدردانی شد.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *