فرانسوی‌ها دنبال این هستند تا برجام دیگری را به ایران تحمیل کنند

رئیس کمیته اطلاع رسانی خانه احزاب گفت: وزیر خارجه فرانسه در مقطع کنونی، برای تحمیل برجام ۲ با عنوان پلیس خوب وارد صحنه شده است و باید مراقب بود که چنین اتفاقی رخ ندهد. آن‌ها دنبال این هستند تا یک برجام دیگری را به ایران تحمیل کنند.

میزانبه گزارش رباط نیوز به نقل از مشرق،حسین کنعانی‌مقدم در گفت‌وگویی گفت: پنجشنبه ۱۱ اسفند اجلاسیه خانه احزاب برگزار شد که نماینده‌های احزاب مختلف کشور در آن حضور داشتند.
وی ادامه داد: کمالی رئیس خانه احزاب بعد از برگزاری این اجلاس، دستور العملی ارائه کرد مبنی براینکه احزاب پیشنهادات خود را درباره اتفاقات و مسائلی که در دیماه شکل گرفته بود به صورت مکتوب ارائه کنند تا به وزارت کشور ارسال شود و این نظرات به سمع و نظر مسئولان کشور برسد که هم اکنون در حال ارسال اظهارنظرات رسیده به وزارت کشور هستیم.
رئیس کمیته اطلاع رسانی خانه احزاب در ادامه در واکنش به اظهارات وزیر خارجه فرانسه قبل از سفر به ایران بیان داشت: فرانسه در زمانی که مسئولان کشور‌های مختلف درگیر تنظیم برجام بودند و مذاکرات در حال انجام بود، در نقش پلیس بد بازی می‌کرد که در مباحث و تحلیل‌های موجود در این باره باید این موضوع را جدی گرفت و به آن پرداخت.
کنعانی مقدم خاطرنشان کرد: وزیر خارجه فرانسه در مقطع کنونی، برای تحمیل برجام ۲ با عنوان پلیس خوب وارد صحنه شده است و باید مراقب بود که چنین اتفاقی رخ ندهد. آن‌ها دنبال این هستند تا یک برجام دیگری را به ایران تحمیل کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *