فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم:

غارت و تخریب اموال مردم نشان از هدایتگری اغتشاشات داشت

سرهنگ قنبری با بیان اینکه تدابیری مناسب همه ارکان نظام موجب شد با کمک خدا این فتنه خاموش شود افزود: غارت فروشگاهها، تخریب ارگانهای خدمات رسان به مردم مانند بانکها و آتش زدن قرآنها(درقلعه حسن خان) نشان داد این جریان، هدایت شده بوده و نیاز است به تبیین ابعاد آن پرداخته شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز،سرهنگ قنبری امروز در نشستی با خبرنگاران شهرستان رباط کریم به تشریح برنامه های این نهاد در هفته بسیج پرداخت.

به گفته قنبری حدود ۲۰۰ برنامه به مناسبت چهلمین سالروز تاسیس بسیج مستضعفین در رباط کریم اجراخواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه رباط کریم در این نشست اغتشاشات اخیر به بهانه گرانی بنزین را فتنه ی اجانب خواند و گفت: گرانی سوخت بهانه ای بود که برخی اوباش و افرادی که توسط سرویسهای جاسوسی امریکا، اسرائیل و سعودی هدایت می شدند به امنیت ملی و اعتقادات مردم حمله کنند.

سرهنگ قنبری در ادامه با بیان اینکه تدابیری مناسب همه ارکان نظام موجب شد با کمک خدا این فتنه خاموش شود افزود: غارت فروشگاهها، تخریب ارگانهای خدمات رسان به مردم مانند بانکها و آتش زدن قرآنها(درقلعه حسن خان) نشان داد این جریان، هدایت شده بوده و نیاز است به تبیین ابعاد آن پرداخته شود.

وی برگزاری یادواره شهدای بسیج شهرپرند،️غبارروبی مزارشهدای شهرستان،برگزاری میزخدمت در مصلاهای سه شهر رباط کریم، نصیرشهر و پرند،،برقراری ایستگاههای صلواتی، ️برگزاری پیاده روی خانوادگی در شهرک وحیدیه ، برگزاری اولین یادواره شهدای مدافع حرم،️برگزاری نشست های بصیرتی نقش بسیج در انقلاب در مسجد سیدالشهدا و اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان با حضور سردار حسن زاده فرمانده بسیج استان تهران را از مهمترین عناوین برنامه‌های هفته بسیج دانست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *